Pilotinfo

IV. ročník festivalu amatérských filmů s leteckou tématikou

Přidáno: 26. Leden 2012Autor:

Spolek přátel vzduchoplavby pořádá již IV. ročník festivalu amatérských filmů s leteckou tématikou nazvaný „Mít křídla“. Festival proběhne 18. února 2012 v kině Dolní Obrouč. Stále je možné přihlásit filmy z prostředí UL létání, motorového i bezmotorového paraglidingu, závěsného létání ve všech svých formách, z prostředí balónů, vírníků, vrtulníků, větroňů i letadel aeroklubů, vojenského letectva, leteckých záchranných složek  a samozřejmě i z prostředí parašutismu. Tato filmová soutěž je prostě o všem, co létá. V případě většího počtu soutěžních filmů pořadatel ustanoví jednotlivé kategorie (například dokument, klip, …). Každý účastník festivalu může přihlásit až tři snímky.

Do soutěže se přijímají videoprogramy na nosičích DVD. Videoprogramy musí být nahrány na začátku samostatného nosiče, kde není žádný další záznam. Na obalu nosiče musí být uvedeny tyto údaje:

– jméno a adresa autora

– název snímku

– délka filmu

Na samotném nosiči musí být vyznačen název filmu a jméno autora. Filmy zasílejte na adresu: Jaroslav Šilar, Lanšperk 35, 562 01 Ústí nad Orlicí . Pan ředitel festivalu Vám rád podá na emailu pardspv@seznam.cz další informace. Ty získáte i na adrese:http://www.filmdat.cz/souteze.php?detail=299

 

 

Tematicky související články

Leave a Reply

Servis letadel
Pravidelná údržba letadla je základ pro jeho spolehlivost. Jsme držitelem oprávnění pro servis letounů.