Pilotinfo

Letňanský kufr 2011

Přidáno: 22. Srpen 2011Autor:

Vážení letci,

zveme vás do Letňan na 14. treningové setkání  ultralightů  & Vivatů  & opravdických letounů s vyhodnocením, pořádané Aeroklubem Praha Letňany

Letňanský kufr 2011

Oddechová kategorie bude dalším kolem seriálu Poháru Petra Tučka

Sobota 17. září 2010 od 9,00 hod na LKLT

Navigace není nutno se obávat – k tomu máme tradiční Letňanský kufr – setkání rekreačních navigátorů a začátečníků. Hlavními organizátory jsou Honza Lukeš a Monika Bezděková, stažení loggerů a vyhodnocení Vlaďa Šilhan. Letci se mohou účastnit na UL, TMG i letounech, začátečníci v rekreační kategorii (Tuček), borci v kategorii soutěžní. Pro objektivitu vyhodnocení povezou letci loggery zapůjčené pořadatelem.

Pro aktuální informace na přílet sledujte: http://www.akletnany.cz/cs/letiste/

Přistávací poplatky snížil majitel letiště po dobu konání Letňanského kufru na 50,- Kč bez ohledu na hmotnost letadla a počet cestujících.

Startovné je 200,-Kč, v ceně je mapa pro let, sada fotografií tajných objektů a diplom pro účastníky. Jídlo si hradí každý sám, v letištním bufetu bude připravena strava. Vyhlášení výsledků bude večer, protože některá letadla poletí trasu 2x až 3x.

Přihlášky posílejte na posta@akletnany.cz  a na jan.lukes@volny.cz  Přílety v pátek 16.9.  nebo ráno 17.9. do 9:00hod LT

Briefing  bude zahájen v 10:00hod, od 11:30 do 18:00 navigační létání

Těšíme se na vás

Aeroklub Praha-Letňany a SIT Prague a.s.

Přílet nejlépe severně Brandýsa, maximálně 2000 ft na QNH. Držte se, prosím, dle příletové šipky, severně silnice Brandýs – Kbely, ať vojákům nenarušíme jejich vzduch. Při vstupu do CTR Kbely bude z 95% možné hovořit pouze s INFO Letňany 120,325 ovšem pokud nastanou důležité bojové okolnosti, pak TWR Kbely 120,875.

Letouny a rychlé ULL létají velké (modré) okruhy, pomalé UL (Sluky a rogála) malé (červené) okruhy. Nelétejte z hlukových důvodů nad obcí Kbely.

Tematicky související články

Leave a Reply

Prodej letadla Cessna
Prodej letadel Cessna a Maule, prodej leteckých motorů Lycoming a náhradních dílů s nízkými cenami.