Pilotinfo

Tradiční Letňanský kufr netradičně v Havlíčkově Brodě

Přidáno: 05. Září 2012Autor:

Možná to bude znít trochu divně, ale již patnáctý Letňanský kufr se letos koná v Havlíčkově Brodě. Aeroklub Praha Letňany po několika letech úsilí dobudoval své nové zázemí na letišti Havlíčkův Brod. To je také jedním z důvodů, proč letošní 15. treningové setkání microlightů & Vivatů & opravdických letounů s vyhodnocením, proběhne právě zde.

LETŇANSKÝ KUFR 2012 Oddechová kategorie bude dalším kolem seriálu Poháru Petra Tučka a koná se již tuto sobotu 8. září 2010 od 9,00 hod

Navigace není nutno se obávat – k tomu máme tradiční Letňanský kufr – setkání rekreačních navigátorů a začátečníků. Hlavním organizátorem je Honza Lukeš. Letci se mohou účastnit na UL, TMG i letounech, začátečníci v rekreační kategorii (Tuček), borci v kategorii soutěžní. Pro objektivitu vyhodnocení povezou letci loggery zapůjčené pořadatelem.

Startovné je 200,-Kč, v ceně je mapa pro let, sada fotografií tajných objektů a diplom pro účastníky. Vyhlášení výsledků bude večer, protože některá letadla poletí trasu 2 až 3x.

Od 17,00 se bude konat Hangár párty u příležitosti otevření nového Letňanského hangáru v Havlíčkově Brodu, což je také důvod volby místa konání. V novém hangáru budou moci letadla i přespat. Letci pak na ubytovně, chatkách, okolních penzionech či ve stanu dle libosti a prostorových možností. Požadavek na ubytování uvádějte na přihlášce.

Strava se uchystá na rožni, k tomu pěnivý mok. Členové svazu ultralehkého létání obdrží 20litrů paliva zdarma. Osádka z nejvzdálenějšího místa obdrží palivo na cestu zpět (max 80l)

Přihlášky posílejte na posta@akletnany.cz jan.lukes@volny.cz Přílety v pátek 7.9., nebo ráno 8.9. do 9,00hod SELČ Briefing bude zahájen v 10,00hod, od 11,30 do 18,00 navigační létání Aktuální informace po 24.8.2012 na www.akletnany.cz

Těšíme se na vás Aeroklub Praha-Letňany a Aeroklub Havlíčkův Brod

Cessna C 172 RG Aeroklub Praha Letňany

Tematicky související články

Leave a Reply

Prodej letadla Cessna
Prodej letadel Cessna a Maule, prodej leteckých motorů Lycoming a náhradních dílů s nízkými cenami.