Pilotinfo

Emirates od 6. listopadu obnoví denní linku na Tchaj-wan

Přidáno: 25. Říjen 2022Autor:

Letecká společnost Emirates od 6. listopadu obnoví denní spoj mezi Dubají a Tchaj-pejí. Tento krok přichází v návaznosti na plánované znovuotevření Tchaj-wanu a ukončení povinné karantény po příletu do země.

Let EK366 Emirates provozovaný na palubě letadla Boeing 777 bude odlétat z letiště v Dubaji ve 02:50 hodin s naplánovaným příletem do Tchaj-peje ve 14:45 hodin. Zpáteční let EK367 bude odlétat z Tchaj-peje ve 22:45 hodin a v Dubaji přistane následující den ve 4:35 hodin (všechny časy jsou místní).

Dodatečné frekvence letů poskytnou cestujícím Emirates více cestovatelských možností a leteckých spojení na Tchaj-wan, čímž pomohou uspokojit potřeby cestovatelů, kteří míří do Tchaj-peje za prací či zábavou. Cestujícím doporučujeme, aby si před příletem ověřili podmínky pro vstup do země. Cestující, kteří splňují podmínky pro vstup, mohou vycestovat na Tchaj-wan bez víz. Všem příchozím tamní úřady také doporučují, aby během prvního týdne v zemi monitorovali svůj zdravotní stav.

Denní linka do Tchaj-peje byla zahájena v roce 2014 s letounem Boeing 777. Později v roce 2016 byla tato linka rozšířena o provoz letounu A380 v konfiguraci dvou letových tříd.

Emirates Boeing 777-300ER

Oživení cestovního ruchu v Asii nabralo v posledních měsících na rychlosti, a to v souvislosti s rozvolňováním vstupních omezeních do řady asijských zemí, které se snaží podpořit místní cestovní ruch a návrat k běžnému provozu. V souladu s tímto pozitivním vývojem se Emirates rozhodla navýšit své letecké kapacity do vybraných asijských destinací, aby pomohla uspokojit rostoucí poptávku cestovatelů, včetně dodatečných linek do Singapuru a Kantonu. Na trase do Soulu byl také nasazen Airbus A380 a trase Manila-Dubaj byla představena First Class na palubě Boeingu 777. Kromě toho je také naplánováno nasazení vlajkové lodi A380 na trase Narita-Dubaj, a to od 15. listopadu.

Tematicky související články

Leave a Reply