Pilotinfo

Emirates představí novou nabídku v první třídě

Přidáno: 06. Červen 2017Autor:

Společnost Emirates potvrdila, že v rámci listopadové Air Show v Dubaji bude prezentovat novou nabídku v první třídě. První třída na palubě Boeingu 777-300ER bude nově vybavena privátními kabinami rozloženými ve formátu 1-1-1 oproti stávajícímu 1-2-1. Kromě upraveného vybavení první třídy se může nový Boeing 777-300ER společnosti Emirates pochlubit také řadou dalších nových funkcí v byznys a ekonomické třídě. Emirates postupně oznámí destinace, do kterých bude nový Boeing 777-300ER nasazen.

Sir Tim Clark, prezident společnosti Emirates Airline, řekl: „Neustále zlepšujeme naše služby a zdokonalujeme nabídku napříč všemi třídami. To, co naše zákazníky v listopadu čeká v novém Boeingu 777-3000ER, je změna, která jejich zážitek z letu posune ještě o třídu výš. Všechny třídy získají úplně nový vzhled. Jsme pyšní, že můžeme předvést výsledky mnohaletého plánování a vývoje, který jsme zaměřili nejen na první třídu, ale na celý Boeing 777. Zůstaňte s námi, budeme vás nadále informovat o dalších novinkách.

Společnost Emirates je dnes největším světovým provozovatelem Boeingu 777 a ze svého centra v Dubaji  létá s celkem 162 moderními, výkonnými širokotrupými letouny do šesti kontinentů.

Emirates 777-300ER Air to Air

Tematicky související články

Leave a Reply