Pilotinfo

Emirates SkyCargo uskutečnila během tří měsíců 10 tisíc nákladních letů

Přidáno: 21. Červenec 2020Autor:

Emirates SkyCargo oznámila, že v období mezi dubnem a červnem 2020 realizovala na 10 tisíc nákladních letů na šesti kontinentech. Společnost se tak podílela na přepravě základních komodit a dalšího zboží po celém světě. Jednalo se o kombinaci plánovaných, ad-hoc a charterových operací.

„Emirates SkyCargo se podařilo v několika posledních měsících přizpůsobit své služby rychle rostoucí poptávce na trhu. Naši síť nákladní přepravy jsme rozšířili do více než 100 destinací s vysokými letovými frekvencemi na klíčových trzích,“ řekl Nabil Sultan, viceprezident divize Emirates SkyCargo.

Emirates Boeing 777F

Během května a června Emirates SkyCargo provozovala v průměru více než 3 800 letů za měsíc, přičemž letadla urazila okolo 37 milionů kilometrů. Tato vzdálenost je ekvivalentní zhruba 50 letů na Měsíc a zpět.

Na konci března 2020 společnost provozovala lety v rámci 35 destinací, v červenci se jí toto číslo podařilo navýšit na 100 plánovaných destinací po celém světě. Tyto nákladní lety podporují propojení měst v rámci mezinárodního obchodu a napomáhají k ekonomické obnově.

Pokud by vás zajímala současnost letecké sítě Emirates SkyCargo a její plánované lety více informací najdete zde

Tematicky související články

Leave a Reply