Pilotinfo

Emirates spouští dočasný program speciálních cen letenek

Přidáno: 05. Leden 2016Autor:

Speciální ceny v byznys i ekonomické třídě budou platit pokud rezervaci letenek uskutečníte v období od 5. do 18. ledna letošního roku. Cesta musí být realizována v období mezi 16. lednem a 18. březnem 2016, 26. březnem a 22. červnem 2016 nebo mezi 1. zářím a 30. listopadem 2016.

Ceny letenek z Prahy v byznys třídě začínají na 56 500 Kč do destinací na Blízkém východě, od 49 200 Kč do destinací v Asii, od 101 100 Kč do destinací v Australoasii a od 64 000 Kč do destinací v Africe. Letenky z Prahy v ekonomické třídě stojí od 9 990 Kč do destinací na Blízkém východě, od 12 900 Kč do destinací v Asii a od 14 700 Kč do destinací v Africe.

Víme, že hodně lidí již začalo plánovat cesty, které chtějí podniknout letos. Jsme rádi, že jim můžeme poskytnout trochu inspirace a pomoci jim proměnit plány a sny v realitu,“ řekl výkonný viceprezident a obchodní ředitel společnosti Emirates Thierry Antinori. „Naše globální síť destinací napříč šesti kontinenty v sobě skrývá něco pro každého cestovatele. K této široké nabídce cestovatelských možností přidáváme ještě speciální ceny letenek, abychom poskytli ještě atraktivnější nabídku pro všechny nerozhodné pasažéry. Zákazníci Emirates se mohou kromě mnoha leteckých spojení a dobré ceny těšit také na špičkové pohodlí na palubě naší moderní flotily letadel, oceňované služby a přátelskou palubní posádku,“ dodal.

Emirates ekonomická třída interiér Airbus 380

Emirates létá do 150 destinací v 80 zemích. Naposledy začala Emirates létat v roce 2015, do destinací jako jsou Bali, Multan, Orlando, Mašhad a Boloňa. Od 1. února 2016 začne Emirates létat do města Panama. To se stane první destinací společnosti ve Střední Americe. Od května 2016 letecká společnost také rozšíří své lety do pevninské Číny novými linkami do Jin-čchuanu a Čeng-čou.

Emirates nabízí palubní službyna úrovni na které mohou klienti řady evropských “tradičních” aerolinií již jen vzpomínat. Tyto služby zajišťuje mezinárodní palubní posádka, která ovládá více než 60 světových jazyků a skládá se ze zaměstnanců více než 130 národností. Emirates poskytuje kvalitní produkty za dobrou cenu, ať už jde o plně polohovatelná sedadla v byznys třídě, největší třináctipalcovou obrazovku pro pasažéry ekonomické třídy nebo více než 2000 kanálů palubní zábavy na oceňovaném zábavním systému ice Digital Widescreen. Cestující s dětmi mohou využít široké nabídky služeb pro rodiny, od přednostního odbavení na všech letištích, přes nabídku dětských jídel, až po výběr zábavních programů pro děti na systému ice. Nechybí ani speciální hračky včetně taštiček Lonely Planet s aktivitami pro děti. Letecká společnost provozuje jednu znejvětších flotil širokotrupých letadel zahrnující populární Boeingy 777, zároveň ale i 71 Airbusů A380.

Emirates letušky

Tematicky související články

Leave a Reply