Pilotinfo

Emirates v roce 2015 přijme více než 11 000 nových zaměstnanců

Přidáno: 11. Únor 2015Autor:

Emirates Group, která zahrnuje Emirates Airline a společnost dnata, plánuje v průběhu jednoho roku přijmout více než 11 000 nových zaměstnanců. Plán je v souladu s předpokládaným růstem Emirates napříč šesti kontinenty.

Do března 2016 by se tak počet zaměstnanců společnosti mohl zvýšit o šest procent. Zhruba polovinu nově přijatých zaměstnanců budou tvořit členové palubní posádky aerolinek Emirates v Dubaji. V následujících 12 měsících se letecká společnost plánuje rozšířit flotilu o více než 20 nových letadel, a proto aktivně hledá nové uchazeče jak na korporátní pozice, tak na pozice v oblasti letového provozu, strojírenství a letištních služeb.

Talentované kandidáty pro svůj rostoucí byznys hledá také společnost dnata, jež v současné době poskytuje letecké a cestovní služby v 90 městech v 38 zemích. Jedná se především o pozice v oblasti letištního provozu, strojírenství a obchodu.

„Emirates i dnata jsou úspěšné společnosti a lídři ve svém oboru. Kvalifikovaní kandidáti se mohou těšit na mezinárodní, multikulturní pracovní prostředí a na kariérní vyhlídky ve stabilní a rostoucí společnosti. Naše značka, růst, finanční úspěch a stabilita činí z Emirates Group atraktivního zaměstnavatele pro nejlepší uchazeče z celého světa. To je důvod, proč každý měsíc dostáváme tisíce žádostí od kandidátů z celého světa, kteří by se chtěli připojit k našemu dynamickému týmu,“ řekl Abdulaziz Al Ali, výkonný viceprezident pro lidské zdroje Emirates Airline a Emirates Group, „právě teď máme více než 75 000 zaměstnanců v Dubaji a po celém světě. Více než 12 000 našich zaměstnanců pracuje v Emirates Group již více než 10 let a téměř 3 000 s námi pracuje dokonce více než 20 let. Tato fakta jsou důkazem toho, jakým typem zaměstnavatele jsme, a jaké příležitosti můžeme našim zaměstnancům nabídnout.“

Na základě 2 000 pracovních pozic vypsaných v roce 2014 obdržela společnost Emirates přibližně
483 944 online žádostí z více než 227 zemí. Také na sociálních sítích Emirates měsíčně obdrží v průměru 1 500 dotazů týkajících se pracovních příležitostí ve společnosti.

Karierní stránky Emirates Group emirates.com/careers navštíví měsíčně více než milion kandidátů z celého světa, kteří procházejí volná pracovní místa, přihlašují se k odběru upozornění na volné pozice odpovídající jejich zkušenostem nebo o nové místo žádají. Většina návštěv webu pochází ze Spojených arabských emirátů, následuje Indie, Velká Británie a USA.

flotila Emirates

Štítky: , ,

Tematicky související články

Leave a Reply