Pilotinfo

Emirates vypravila poslední lety, z obou dubajských letišť jsou parkoviště pro letadla

Přidáno: 26. Březen 2020Autor:

Pozemní personál společnosti Emirates se po celém světě rozloučil s posledními lety, které zamířily zpět do Dubaje. Posledním letadlem, které opustilo Dubaj, byl let EK005. Vzlétl 24. března v 16:05 a přistál na londýnském letišti Heathrow. Poslední letem do Dubaje byl let EK262 ze Sao Paula, letadlo v Dubaji přistálo 25. března ve 22:35 hodin místního času.

Boeing 777 Emirates Soul březen 2010

Odlet Boeingu 777 Emirates z jihokorejského Soulu

Týmy Emirates vypravily z 39 měst, a to včetně Prahy, Newarku, Soulu, londýnského Stanstedu a Curychu, poslední letadla s pasažéry před začátkem účinnosti opatření vlády SAE. Během následujících týdnů se bude Emirates připravovat na obnovení leteckých služeb.

Boeing 777 Emirates Praha březen 2010

Odlet Boeingu 777 Emirates z letiště Praha Ruzyně

Dle vládní směrnice Spojených arabských emirátů, která slouží k ochraně veřejnosti a má zabránit šíření viru COVID-19, Emirates dočasně pozastavila všechny osobní lety od 25. března 2020. Letecká společnost obnoví osobní přepravu, jakmile to bude možné. Do té doby se Emirates soustředí především na rozmístění své flotily nákladních Boeingů 777, která slouží k posílení mezinárodní letecké přepravy životně důležitého zboží, jako jsou zdravotnické materiály nebo potraviny.

Tematicky související články

Leave a Reply