Pilotinfo

Rostoucí výkony hlásí také Wizz Air

Přidáno: 11. Květen 2018Autor:

Wizz Air, zveřejnil nejnovější statistiky provozu s novým rekordem v počtu přepravených cestujících v historii společnosti. Za posledních 12 měsíců bylo přepraveno víc než 30 milionů cestujících a provoz společnosti v celé Evropě se oproti srovnávanému období loňského roku zvýšil o 24%. V rámci největší provozní expanze v historii společnosti Wizz Air, zahájené začátkem března, dopravce přidává celkem 700 letů týdně a za pouhých 17 týdnů obdrží dodávku 21 letadel Airbus pro své evropské základny.

Za osm posledních týdnů společnost Wizz Air otevřela v rámci své evropské sítě 34 nových tras a tři nové destinace, které přinesly ještě širší nabídku letů za skutečně nízké ceny: Atény v Řecku, Charkov na Ukrajině a rakouské hlavní město Vídeň. Letecká společnost nadále posiluje, mimo jiné  s osmi nově nasazenými letadly Airbus na čtyřech základnách ve Spojeném království, Polsku a Maďarsku.

Jsme hrdí na to, že jsme dosáhli dalšího významného milníku v úspěšném příběhu společnosti WIZZ, s novým rekordem přepravených cestujících v posledních 12 měsících. Více než 30 milionů cestujících si vybralo rozsáhlou  a rozmanitou síť WIZZ, ať už na služební cestu nebo na dovolenou,” . „Jsme jednou z nejrychleji rostoucích evropských společností s každoročním silným a konzistentním dvojciferným růstem a poskytujeme našim zákazníkům ještě více příležitostí cestovat za skutečně nejnižší ceny. Naším cílem je potěšit a inspirovat vás k objevování naší evropské sítě a posádka společnosti Wizz Air bude připravena vás  s úsměvem uvítat na palubách našich letadel.”

Wizz Air na letišti Londýn Luton

Tematicky související články

Leave a Reply