Pilotinfo

Ryanair od června spustí další linku z Prahy, tentokrát do Milána

Přidáno: 25. Duben 2022Autor:

Letišti Praha přibyla nová destinace. Společnost Ryanair oznámila nové spojení, které přidá na seznam linek provozovaných z Prahy v rámci letní sezóny. Jedná se o trasu do italského Turína, kterou bude operovat od 5. června dvakrát týdně. Tím dosáhne počet linek společnosti Ryanair provozovaných z/do Prahy v létě 2022 čísla 29. Dopravce tak propojí mnoho měst a regionů v Evropě a nabídne svým zákazníkům více možností než kdykoli v minulosti.

„Obnova leteckých spojení z Prahy pokračuje. Nová linka letecké společnosti Ryanair do Turína podpoří další rozvoj nejen výjezdového, ale také příjezdového cestovního turismu. Turín je dlouhodobě destinace, o kterou jsme usilovali,“ říká Jaroslav Filip, ředitel leteckého obchodu Letiště Praha.

Toto léto bude Ryanair provozovat ze svých 90 základen více než 2 400 tras a tím podporovat obnovu leteckého provozu a vytvářet pracovní místa po celé Evropě.

„Ryanair, s potěšením oznamuje zavedení nové velmi zajímavé linky do Turína. V rámci letního letového řádu pro sezónu 2022 nabízíme téměř 120 letů týdně na 29 trasách, včetně nové linky do Turína a nové sezónní linky do Neapole. Apelujeme na své pražské zákazníky, aby co nejdříve navštívili stránky www.ryanair.com a zarezervovali si výlet do jedné z těchto báječných italských destinací,“ říká Olga Pawlonka, country manažerka společnosti Ryanair pro střední a východní Evropu.

Dopravce chce cestujícím umožnit zarezervovat si lety za ty nejnižší možné ceny, doporučuje, aby rezervace neodkládali. Prodej sedadel na všechny nové trasy je za ceny od pouhých 19,99 EUR za jednosměrnou letenku s proletem do října 2022. Letenky je nutné zarezervovat do středy 13. dubna 2022. Více informací je na webových stránkách společnosti www.Ryanair.com.

Boeing B 737 Ryanair přistává na letišti Praha

Tematicky související články

Leave a Reply