Pilotinfo

4. kolo soutěže v letecké navigaci Pohár Petra Tučka v Hradci Králové

Přidáno: 04. Květen 2012Autor:

Dne 9.6.2012 (sobota) se na letišti Hradec Králové uskuteční navigační soutěž Poháru Petra Tučka. Soutěž je otevřená pro ULL, motorové závěsné kluzáky a ostatní letouny a vrtulníky. Briefing začne v 9:30 hodin, přileťte včas. Občerstvení zajištěno. Na letišti LKHK je možno tankovat pouze AVGAS 100, pro tankování palivem BA 95 doporučujeme využít při příletu, nebo odletu letiště Jaroměř.

Soutěžní trať o délce do 120 km postaví pan Michal Lacko, který bude také hlavním rozhodčím.

Soutěžní posádky, které obletí minimálně polovinu zadané úlohy a jsou členy Svazu UL LAA ČR, dotuje svaz 20 l paliva (BA 95). Toto palivo bude možné po soutěži tankovat na letišti Jaroměř. Na letišti LKHK nebudou účastníci soutěže platit přistávací a parkovací poplatky.

Kontakt:

Ing. Tomáš Kvítek (LKHK), 733 546 039, e-mail – tomas.kvitek@lshk.cz

Michal Seifert (LAA), 737 756 101

Další:

Účast prosím potvrďte co nejdříve na výše uvedený e-mail (jména členů osádky, typ a imatrikulaci letounu, domovské letiště, datum a čas očekávaného příletu a odletu). Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout přihlášky účastníků, kteří se dostaví po zahájení briefingu.

Od každého účastníka soutěže bude vybíráno 100,- Kč. V této ceně je zahrnuto občerstvení (guláš + pití) a pořadatelská služba.

Ubytování

Pro zájemce, kteří přiletí již v pátek, nebo budou odlétat až v neděli, je možno zajistit ubytování na letišti (budova 154) u paní R. Jírové na telefonu 721 863 777. Včasná objednávka vzhledem ke kapacitě ubytování nutná!

Ceny do soutěže věnují společnosti DSA a.s. a LSHK a.s. V případě nepříznivého počasí náhradní termín 10.6.2012 (neděle).

letecká navigační soutěž

Tematicky související články

Leave a Reply