Pilotinfo

Air Arabia dnes spustila linku mezi Prahou a Casablankou

Přidáno: 01. Duben 2019Autor:

Letecká společnost Air Arabia, jedna z největších nízkonákladových společností, včera večer zahájila provoz nové letecké linky mezi Prahou a marockou Casablankou.

Od 1. dubna se tak spustilo přímé letecké spojení z Letiště Praha do největšího města v Maroku. Casablanca se nachází na pobřeží afrického kontinentu a ve středu rozsáhlé turistické oblasti. Kromě Casablanky lidé mohou navštívit další města jako jsou například Mohamedia (30 kilometrů od Casablanky), Mazagan (120 kilometrů) či Rabat (90 kilometrů).

Air Arabia Airbus A320

Linka bude v provozu dvakrát týdně, a to dle následujícího letového řádu:

Praha – Casablanca – Praha:

Dny Praha – Casablanca Casablanca – Praha
Pondělí a čtvrtek 20:30 – 23:35 14:50 – 19:40

 

Air Arabia na linku nasadí letoun typu Airbus A320. Cestující mohou v Casablance využít i navazujících letů v síti Air Arabia do různých marockých měst. Vybrat si mohou ze spojení mezi městem Dachla a Nador či mezi Tangerem a Fezem, Agadirem, Nadorem, či Marrákešem. Další lety aerolinka nabízí také z Fezu do Agadiru, Errachidie nebo Marrákeše, z Agadiru do Rabatu a provozuje i celou řadu dalších linek.

Letecká společnost Air Arabia se zaměřuje na letecké propojení Maroka s okolním světem. Letos zahajuje jubilejní desátý rok svého provozu.

Airbus A 320 Air Arabia

Tematicky související články

Leave a Reply