Pilotinfo

Čerpací stanice v Hradci Královém v plném provozu

Přidáno: 08. Březen 2011Autor:

V rámci kompletní modernizace letiště Hradec Králové LKHK jsme zde v roce 2010 ve spupráci s provozovatelem letiště, vybudovali čerpací stanici leteckých pohonných hmot. Její zkušební provoz byl ukončen k 1. březnu 2011 a čerpací stanici již mohou zákazníci plně využívat.

Tato čerpací stanice splňuje veškeré nároky, které jsou dnes na tato zařízení na letištích kladena, pohonné hmoty jsou skladovány ve dvou dvouplášťových podzemních nádržích a nad povrch vystupuje pouze výdejní stojan.

K dnešnímu dni zatím nabízíme pouze letecký benzin Avgas 100LL (stanice je technologicky připravena na výdej dalšího produktu). Čerpací stanice je samoobslužná – výdej PHM je na základě čipových karet, které zákazník obdrží od společnosti TWIN TRANS s.r.o..

Na jednu čipovou kartu dnes můžete natankovat letecký benzin Avgas 100LL na čerpacích stanicích na letištích Hradec Králové, Benešov a Vrchlabí. Pohonné hmoty jsou zákazníkům fakturovány jednou za 14 dní (popř. 30 dní) se splatností 14 dní. Pokud zákazník nemá platební kartu TWIN TRANS, může palivo uhradit v hotovosti službě Handling LSHK a.s.

Další informace najdete na stránkách Leteckých služeb Hradec Králové a.s.

letištní benzínka

Tematicky související články

4 Responses to “Čerpací stanice v Hradci Královém v plném provozu”

 1. 1
  David Podroužek Says:

  Funguje na té vaší pumpě i normální kreditka? Dík za odpověď.

 2. 2
  Farkaš Says:

  Výdejní stojan je jenom na karty Twin Transu. Celé tankování osádek které nemají kartu Twin Trans probíhá přes službu Handling. V případě že zákazník nemá hotovost, je možné platit kartou na pracovišti handlingu (nová věž). Procedura zabere více času.

 3. 3
  Jaroslav Souhrada Says:

  A 95ka je u vás také k mání?
  Bylo by to pro nás ultraligťáky fajn….

 4. 4
  Farkaš Says:

  95 oktanový benzín na letišti není.

Leave a Reply