Pilotinfo

Na letišti Praha Ruzyně rozšířili WiFi připojení do aut taxislužby

Přidáno: 22. Leden 2013Autor:

Od poloviny prosince loňského roku je na letišti Praha Ruzyně (LKPR) bezplatně k dispozici cestujícím i dalším zájemcům vysokorychlostní bezdrátové internetové připojení. Od ledna pak smluvní provozovatel taxislužby, společnost A A A radiotaxi s.r.o., spustil zdarma WiFi ve svých vozech.

Společnost A A A radiotaxi, s. r. o., zprovozněním WiFi připojení přispívá ke zvýšení služeb a komfortu pro cestující, kteří si tak už během jízdy na letiště nebo naopak při návratu z cesty mohou vyřídit na laptopu, telefonu či tabletu své pracovní či soukromé záležitosti. Pražská metropole tak předběhla Londýn, kde se spuštění bezplatného bezdrátového připojení k internetu ve vozech taxi očekává v březnu letošního roku.

Připojení k WiFi na letišti  Praha Ruzyně:

Zavedením bezplatného bezdrátového připojení na internet se letiště Praha Ruzyně připojilo k několika málo letištím, které tuto službu nabízejí bezplatně.  V Evropě má k dispozici WiFi zdarma například letiště ve Vídni nebo v Budapešti, většina srovnatelných letišť nabízí zdarma pouze prvních 15-30 minut připojení. Na letištní síť se lze připojit přes název prg.aero-free, a to ve všech prostorách Terminálu 1, Terminálu 2 a ve spojovacím objektu.

Připojení k WiFi ve vozech taxislužby A A A radiotaxi:

Od 1. 1. 2013 se zákazníci společnosti A A A radiotaxi mohou připojit během jízdy k WiFi zdarma. Na vyžádání cestujícího řidič spustí ve vozidle službu WiFi zdarma a zákazník se připojí přes alfu řidiče (číselné označení vozidla např. A-1234) a zadáním hesla aaa14014. Zavedením WiFi zdarma společnost A A A radiotaxi rozšiřuje své služby pro všechny své zákazníky a zařazuje se tím mezi přední taxislužby ve světě, které připojení k internetu ve svých vozech umožňují.

Štítky: , ,

Tematicky související články

Leave a Reply

Prodej letadel
Prodej letadel Cessna a Maule, prodej leteckých motorů Lycoming a náhradních dílů s nízkými cenami.