Pilotinfo

Nové REST & FUN CENTER na letišti Praha Ruzyně

Přidáno: 03. Leden 2013Autor:

Na letišti Praha Ruzyně LKPR bylo nově otevřeno místo pro odpočinek i zábavu s názvem REST & FUN CENTER. V prostorách bývalého hotelu, který se nacházel přímo v tranzitní zóně letiště, vznikl nový koncept, který již nenabízí pouze ubytování. V novém centru je k dispozici vše od klasického hotelového pokoje až po salonky zaměřené pro konkrétní typy cestujících. Novinka je po nedávném zavedení bezplatné wi-fi další službou, která má zpříjemnit cestujícím pobyt na letišti.

Otevřením REST & FUN CENTER jsme rozšířili možnosti pro klienty, kteří chtějí trávit svůj čas před odletem v klidu a soukromí. Zároveň jsme chtěli vytvořit alternativu dostupnou pro každého. Proto jsou ceny služeb v našem centru velmi příznivé. Pokoj si lze objednat už od 290 Kč a kávu dostanete od 40 Kč,“ komentovala výhody pro cestující ředitelka VIP služeb Letiště Praha, a. s., Simona Svobodová.

V REST & FUN CENTER si cestující mohou čekání na svůj let zkrátit v příjemném prostředí s nabídkou zajímavých služeb. Využít lze např. Internet Café s počítačovým koutkem, bohatou nabídku občerstvení, privátní sprchu nebo možnost odpočinout si v jednom z pohodlných tematicky zaměřených mini-lounge salónků. Cestující, kteří potřebují na letišti přenocovat, mohou využít příjemné pokoje. Vybrat si klienti mohou z devíti samostatných pokojů. V nabídce je např. Office Lounge, který je mimo jiné vybaven počítačem, tiskárnou, TV a denním tiskem. Pro zábavu lze využít salonky X-BOX Lounge nebo Cinema Lounge. Větší pokoje Family Lounge nebo Relax Lounge nabídnou odpočinek a soukromí pro rodiny i přátele.

REST & FUN CENTER se nachází v tranzitu Terminálu 1 vedle relaxačního centra SkyRelax. Recepce je otevřena denně od 6:00 do 23:30. Vstup je zdarma, zpoplatněno je pouze využívání jednotlivých služeb.

Letiště Praha Ruzyně

Tematicky související články

Leave a Reply

Prodej letadel
Prodej letadel Cessna a Maule, prodej leteckých motorů Lycoming a náhradních dílů s nízkými cenami.