Pilotinfo

Emirates má v Dubaji nový salónek pro děti cestující bez doprovodu

Přidáno: 14. Únor 2022Autor:

Společnost Emirates otevřela nový modernizovaný salónek pro mladé cestovatele, kteří se vydají na cestu bez doprovodu. Nachází se na Mezinárodním letišti v Dubaji, hned vedle salónku pro cestující ve First Class v Hale B. Tento salónek funguje nepřetržitě a je určen především k odpočinku a zkrácení doby čekání na let s Emirates. Jeho návštěvníci si zde mohou zahrát řadu zábavných videoher, občerstvit se, odpočívat, připojit se na bezplatnou wi-fi nebo se osvěžit v umývárnách upravených pro dětské návštěvníky.

salónek pro děti bez doprovodu Dubaj Emirates

Rodiče či opatrovníci, kteří si předem objednají tuto službu, předají své děti pověřeným pracovníkům letecké společnosti na Terminálu 3 dubajského letiště. Zde budou odbaveny ve speciálním salonku pro nezletilé cestující nacházejícím se mezi odbavovací halou Economy, First a Business Class.

salónek pro děti bez doprovodu letiště Dubaj

Po odbavení jsou mladí cestovatelé předáni do péče pracovníka letištních služeb Emirates, který dětem poskytne eskort během imigrační a bezpečnostní kontroly, dále je doprovodí do jejich odletového salónku a později také k odletové bráně. Děti mají zajištěn také přednostní nástup na palubu letadla, člen palubní posádky počká na nezletilého cestujícího u nástupních dveří a pomůže mu najít si své místo a pohodlně se usadit. Tato služba Emirates je k dispozici také v rámci tranzitní přepravy.

Na palubě letadla čekají na mladé cestovatele chutné pokrmy a svačinky, dále pak mají k dispozici hračky a další balíčky s různými aktivitami, rovněž sluchátka, díky kterým si mohou bez rušení užít sledování filmů. Nabídka Emirates zahrnuje více než 50 snímků od Disneyho a více než 130 televizních kanálů. Emirates mladým cestovatelům také poskytuje hračky a tašky inspirované světovou výstavou Expo 2020, které si s sebou mohou odnést domů.

salónek pro děti bez doprovodu Dubaj

Služby Emirates zajišťující hladký průběh přepravy nezletilých cestovatelů je nutné zarezervovat si předem a jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 11 let. Službu lze také zarezervovat pro mladé cestovatele ve věku 12 až 15 let. Více informací naleznete zde.

salónek pro děti bez doprovodu Dubaj. hry

Tematicky související články

Leave a Reply