Pilotinfo

Nový přírůstek do Letňan

Přidáno: 14. Únor 2011Autor:

Aeroklub Praha Letňany nečeká, jak dopadnou dohady o budoucnost flotily Aeroklubu České republiky a snaží se, aby jeho členové a zákazníci měli na čem létat.

Stávající flotilu tak čerstvě doplnila Cessna 172 RG. Navíc se podle všeho jedná o nejlepší Cessnu C 172 RG v České republice. Naše nová OK – LTA je vybavena odpovídačem s módem S, moderním systémem GNS 430, HSI, VOR, DME i ADF. K bezpečnosti letu přispívá Stormscope a autopilot S-TEC 50, který přijde vhod při dlouhých letech. Dlouhé lety jsou specialitou naší nové Cessny, je totiž vybavena unikátními přídavnými nádržemi, které jí umožňují doletět bez přistání až na vzdálenost 1850 km (vytrvalost 8 h 30 min). Náš letoun je přímo předurčený k cestování a létání podle přístrojů. Vybavení je plně certifikováno pro létání podle přístrojů (RNAV IFR).

Vzhledem k ceně 4.680,-Kč/hod včetně DPH a všech poplatků (+150Kč/start) se jedná o nejlevnější čtyřmístný letoun pro lety IFR a cestování v Praze! Letadlo je ideální pro letecké výlety do zahraničí. Aeroklub Praha Letňany je schopen zajistit safety pilota. Letadlo pronajímáme také na zkoušky CPL a IFR!

Více informací

Cessna C 172 RG Aeroklub Praha Letňany

Tematicky související články

Leave a Reply

Prodej letadla Cessna
Prodej letadel Cessna a Maule, prodej leteckých motorů Lycoming a náhradních dílů s nízkými cenami.