Pilotinfo

Výhodná skupinová teoretická výuka PPL(A) a GLD v Praze!

Přidáno: 27. Červenec 2011Autor:

V sobotu dne 24.9.2011 v 9:00 hodin zahajuje Aeroklub Praha Letňany každoroční skupinovou výuku teorie pro budoucí piloty letounů PPL(A) a piloty kluzáků (GLD).

Kurzy budou probíhají vždy jeden den o víkendu, samozřejmě mimo svátky.  Začínáme vždy v 9:00 hodin a i s přestávkou na oběd trvá výuka přibližně do 15:00.  Výuka probíhá v prostorách Aeroklubu Praha Letňany (5 minut chůze od stanice metra) ve výukové místnosti s kapacitou přibližně 25 žáků.  Přednášející jsou odborníci v daných oborech (piloti, konstruktéři, lékaři, meteorologové, examinátoři,..).

Po skončení kurzu máte možnost navázat na praktický výcvik jak na letounech, tak na  větroních.

Jedná se o jeden z nejobsáhlejších a nejkvalitnějších kurzů u nás! Rozsah výuky je přes 90 vyučovacích hodin v celkem 17 lekcích! V rámci tohoto kurzu lze získat za zvýhodněné ceny Omezený průkaz radiotelefonisty letecké pohyblivé služby (OFC) a zkoušku z angličtiny ICAO.

  • Jedná se o komplexní kurz, v jehož rámci získáte vše potřebné pro bezproblémový průběh celého praktického výcviku
  • Jde nám především o kvalitu a rozsah nabytých teoretických znalostí, kurz je velmi podrobný a měl by uchazeče plně připravit nejen na teoretické zkoušky, ale především na leteckou praxi

Více informací naleznete zde

Přihlášky či dotazy posílejte na vls@akletnany.cz nebo na posta@akletnany.cz

Cessna C 172 RG Aeroklub Praha Letňany

Tematicky související články

Leave a Reply

Prodej letadla Cessna
Prodej letadel Cessna a Maule, prodej leteckých motorů Lycoming a náhradních dílů s nízkými cenami.