Pilotinfo

Air France má nový tarif Economy Flex zaměřený na byznys cestující

Přidáno: 04. Květen 2015Autor:

Společnost Air France pokračuje ve zdokonalování služeb a výbavě cestovních tříd i na středně-dlouhých tratích. Aerolinka se nyní orientuje na požadavky byznys klientely na letech po Evropě, kterým ušila na míru novou službu Economy Flex. Pasažéři cestující za obchodem tvoří 30 % klientely středně-dlouhých letů Air France a Economy Flex splňuje jejich nejnáročnější požadavky na flexibilitu, počet letových spojení, cenu, servis na palubě i věrnostní nabídky při cestování po Evropě.

Nový tarif Economy Flex nahrazuje na evropských letech dosavadní Premium Economy a je vhodný pro byznys pasažéry cestující po Evropě a do Severní Afriky, kteří vítají především flexibilitu změny nebo storna letenky nebo službu Sky Priority, tedy přednostní nástup a výstup z letadla, odbavení na letišti i vyložení zavazadel. Nový tarif je součástí ekonomické třídy.  V ceně letenky tarifu Economy Flex je odbavení jednoho zavazadla o váze do 23 kilogramů a dvou příručních zavazadel o maximální společné váze do 12 kilogramů. Nový tarif Economy Flex je cenově dostupnější alternativou cestování v luxusní Business Class, kde cestující nerušeně sedí v oddělené kabině.

Air France Economy Flex detail

Nově vybavené kabiny

Nové kabiny na středně-dlouhých tratích mají kožené sedačky v Economy i Business Class a odpovídají nejnáročnějším požadavkům cestujících na pohodlí a prostor. Povýšeny jsou i služby na palubě – na letech trvajících více než 2 hodiny je nyní servírováno teplé jídlo v obou třídách – Economy i Business Class.

V první polovině roku 2015 bude nově vybaveno celkem 24 strojů A319, v následujícím roce to bude dalších 25 strojů A320. Celkem instaluje Air France 7 800 nových sedadel a investuje 50 milionů eur. Modernizaci služeb a výbavu cestovních tříd na dálkových letech financovala společnost v předchozích 2 letech již částkou ve výši miliardy eur.

Air France Economy Flex

Tematicky související články

Leave a Reply