Pilotinfo

Air France na léto dále navyšuje spoje mezi Paříží a USA

Přidáno: 09. Únor 2022Autor:

Od opětovného otevření hranic USA v listopadu 2021 společnost Air France postupně zvyšuje počet svých spojů do Spojených států, které jsou pro tuto leteckou společnost z hlediska kapacity sedadel nejvýznamnější destinací na dlouhých tratích. Air France v současné době obsluhuje 11 amerických destinací (Atlanta, Boston, Chicago, Detroit, Houston, Los Angeles, Miami, New York-JFK, Seattle, San Francisco and Washington D.C.), což odpovídá 90 % úrovni roku 2019.

V letní sezóně 2022 (duben–říjen) plánuje Air France pokračovat v navyšování kapacity na trasách do USA. Od 27. března 2022 společnost obnoví lety mezi letištěm Paříž-Orly a letištěm New York JFK, a to jedním letem denně. Do New Yorku tak budou létat dvě pařížská letiště: Paříž-Charles de Gaulle, mezinárodní uzel společnosti Air France, a Paříž-Orly s celkem až
7 lety denně. Ve stejný den obnoví letecká společnost lety z Paříže-Charles de Gaulle do Dallasu (Texas), a to až 5krát týdně. A konečně 4. května 2022 zahájí Air France již druhým rokem provoz sezónní linky mezi letištěm Charlese de Gaulla v Paříži a Denverem (Colorado), na které bude létat třikrát týdně.

Air France Boeing 777-300

Letos v létě tak bude Air France s odletem z Paříže létat do 14 destinací ve Spojených státech – Atlanty, Bostonu, Chicaga, Dallasu, Denveru, Detroitu, Houstonu, Los Angeles, Miami, Minneapolisu, New Yorku JFK, San Francisca, Seattlu a Washingtonu D.C., a to téměř 200 letů týdně, což je o 20 % více než v létě 2019.

Frekvence, provozní dny, letové řády a ceny letenek jsou k dispozici na stránkách airfrance.com. Tento letový řád se může změnit v závislosti na omezeních cestování. Společnost Air France vyzývá své zákazníky, aby si před cestou zkontrolovali cestovní omezení a doklady požadované po příletu do cílové destinace. Více informací naleznete na adrese airfrance.traveldoc.aero.

Air France  nová Business třída

Tematicky související články

Leave a Reply