Pilotinfo

Air France přidává na letní sezónu svou čtvrtou destinaci v Kanadě

Přidáno: 24. Leden 2022Autor:

Společnost Air France, rozšiřuje své služby v Kanadě, která je druhým největším trhem této letecké společnosti na dlouhých tratích z hlediska počtu nabízených míst. Od 17. května 2022 rozšiřuje své lety do Montrealu, Toronta a Vancouveru. Létat bude třikrát týdně v úterý, čtvrtek a sobotu z letiště Jean Lesage International Airport (YQB) v Quebecu. Lety budou provozovány letadly Airbus A330-200 vybavenými novými cestovními kabinami s kapacitou 224 míst (36 míst v Business, 21 míst v Premium Economy a 167 míst v Economy).

Nová přímá linka společnosti Air France doplní každodenní autobusovou linku společnosti Air France spojující letiště Pierra Elliotta Trudeaua v Montrealu s Quebec City, která bude zdarma dostupná všem zákazníkům s přestupem z letu společnosti Air France.

Letový řád (místního času)

AF0352: Odlet z letiště Paříž-Charles de Gaulle ve 13:10, přílet do Quebec City ve 14:40.

AF0353: Odlet z Quebecu v 17:00, přílet do Paříže-Charles de Gaulle následující den v 5:45.

Rezervace je možná na stránkách airfrance.fr nebo v cestovních kancelářích.

Air France Airbus A330-200

Air France v Kanadě

Air France působí v Kanadě od roku 1950 a celoročně zajišťuje spojení z letiště Charlese de Gaulla v Paříži do Montrealu (druhá nejdůležitější mezinárodní destinace Air France s až 4 lety denně), Toronta (až 2 lety denně) a Vancouveru (až 1 let denně). Letos v létě bude nabídka společnosti Air France do Kanady a z Kanady o 25 % vyšší než před pandemií. Air France se tak stane vedoucí evropskou leteckou společností, pokud jde o kapacitu mezi Evropou
a Kanadou.

Na palubě letadla Air France A330-200

Kabiny Airbusu A330-200 společnosti Air France byly nedávno kompletně zrekonstruovány, aby každému zákazníkovi poskytovaly nejvyšší úroveň pohodlí. Letadlo je vybaveno Wi-Fi připojením dostupným po celou dobu letu a nabízí :

V kabině Business: sedadlo, které se přemění na zcela rovné dvoumetrové lůžko.

V kabině Premium Economy: sedadlo s pevnou skořepinou, které se sklápí až do úhlu 130° a nabízí jednu z nejširších poloh k sezení na trhu a bederní opěrku.

V ekonomické třídě: sedadlo sklopné o 118° s ergonomickými pěnami.

Všechna sedadla jsou vybavena zábavním systémem Air France nejnovější generace, který nabízí více než 1 000 hodin filmů, seriálů a dalších pořadů na velkých dotykových obrazovkách HD. K dispozici jsou také samostatné zásuvky USB, aby si každý mohl dobít svá elektronická zařízení.

Air France Airbus A330 ve vzduchu

Tematicky související články

Leave a Reply