Pilotinfo

Air France zvyšuje komfort pro cestující

Přidáno: 05. Březen 2014Autor:

Letecká společnost Air France patří k jedněm z nejstarších na světě, založena byla již v roce 1933. V současné době přepravuje své klienty do 190 destinací po celém světě a denně uskuteční 1 500 letů. Letecký park Air France čítá 390 letadel. V roce 2004 se firma spojila s nizozemskou leteckou společností KLM RoyalDutch Airlines a začala vystupovat jako Air France KLM. Již od svých počátků létala mimo jiné do Prahy a s vyjímkou druhé světové války, tak tomu je doposud. Dnešní frekvence letů mezi Prahou Paříží (letiště Charlese de Gaulla) dosahuje čísla šest.

Air France pokračuje v inovacích a jednou ze změn. které nejen uvidí, ale zejména pocítí jsou nová sedadla pro pasažéry cestujících business třídou. Od června 2014 do léta 2016 společnost instaluje celkem 2102 nových sedadelve 44 letadlech typu Boeing 777, která tvoří jádro dálkové flotily.

Nové sedadla pro cestující Air France

Designér Mark Collins ze společnosti Design Investment věnoval speciální péči každému detailu rafinovaně modelovaného sedadla, jeho luxusní provedení dotváří kožené čalounění, polstrovaná podložka hlavy a velká péče věnovaná všem detailům během výroby. Toto sofistikované ergonometrické sedadlo umožní cestujícím Air France cestovat v nadstandardním komfortu péče a jak dopravce věří umožní během dlouhých letů osvěžující odpočinek nebo kvalitní spánek. Sedadlo lze okamžitě přeměněnit v pohodlné lůžko s velkým měkkým polštářem a hřejivou přikrývkou.  Na výrobě spolupracovala Air France s předním světovým výrobcem sedadel pro letecké společnosti ZodiacAerospace.

Sedadlo Air France pro spaní

K vítanému komfortu cestujících bude přispívat i přímý vstup do uličky z každého sedadla i maximální soukromí, které umožňuje speciální zakřivení rozměrného sedadla. O více než tisíc hodin zábavy i dostatek informací se během letu stará 16palcová, intuitivně ovládaná obrazovka s vysokým rozlišeníma ruční dotykový displej podobný velkému tabletu. Nové uživatelské rozhraní nabízí komunikaci ve 12 světových jazycích. Samozřejmostí jsou zvukotěsná sluchátka, USB výstup. Komfort cestování novou businesstřídou Air France podtrhuje i dostatek úložného prostoru na osobní věci, nastavitelné osvětlení i prvotřídní kuchyně připravená držitelem michelinské hvězdy.

V rámci plánu Transform 2015 pokračuje Air France v rozvoji svých služeb na tu nejvyšší možnou úroveň a do nových služeb hodlá investovat více než 500 milionů euro.

Tematicky související články

Leave a Reply