Pilotinfo

British Airways nabídne první přímé spojení Evropy s Durbanem

Přidáno: 23. Květen 2018Autor:

Od 29. října společnost British Airways zavádí přímé lety z Londýna do jihoafrického města Durban. Nová linka do jednoho z největších měst Jižní Afriky bude létat třikrát týdně z letiště Heathrow. Lety budou operovány nejnovější flotilou British Airways Boeingem 787-8 a letový řád počítá s ranním příletem do Durbanu a večerním do Heathrow. Nová linka je součástí pětiletého investičního plánu British Airways ve výši 4,5 miliardy liber, v rámci kterého se společnost zaměřuje na zkvalitnění služeb pro své zákazníky.

Durban patří mezi destinace, které se vyznačují parnými léty a mírnými zimami, a kam se dá cestovat po celý rok. Pro Jihoafričany je toto místo dlouhodobě nejvyhledávanějším cílem pro dovolenou a brzy se stane snadno dostupné i pro mezinárodní návštěvníky.

British Airways Boeing 787 Dreamliner

Alex Cruz, generální ředitel British Airways, uvedl: „Durbanská teplá voda, horká léta a klidné pláže dělají z tohoto pobřežního města místo pro ideální dovolenou. Durban je vstupní bránou do mnoha přírodních rezervací, parků a k historickým památkám. Navíc je vyhlášené i díky skvělé kuchyni a umělecké scéně. Bezpochyby je to jedno z měst, které stojí zato navštívit, ať už kvůli kultuře, nebo dobrodružství. 

„Durban je rovněž domovem nejrušnějšího přístavu v Jižní Africe a současně velkého průmyslového centra. Nová trasa tak zajistí další důležité spojení mezi Velkou Británií a regionem, což uvítají především klienti cestující za obchodem.“

British Airways Boeing 787 Dreamliner interier B787 British Airways cabin

Tematicky související články

Leave a Reply