Pilotinfo

British Airways otevírá novou linku na Seychelské ostrovy

Přidáno: 25. Září 2017Autor:

Od 24. března 2017 otevře British Airways novou přímou linku z hlavního londýnského letiště Heathrow na Seychelské ostrovy. Linka bude operována dvakrát týdně z Terminálu 5 letadlem typu Boeing 787-9 Dreamliner v konfiguraci čtyř cestovních tříd, včetně nejvyšší třídy First.

Seychely jsou žádanou dovolenkovou destinací. Na zvýšený zájem o tyto ostrovy v Indickém oceánu reagují British Airways, které nově nabízejí přímou linku mezi Evropou a největším Seychelským ostrovem Mahé. Linka bude odlétat z londýnského letiště Heathrow každou středu a sobotu vždy v 17:50. Zpět do Londýna bude létat ve čtvrtek a v neděli v 9:00. Let bude trvat deset hodin, což je méně než lety na Seychelské ostrovy s přestupem operovanými dopravci z Blízkého Východu. Ceny zpáteční letenky na Seychelské ostrovy z Prahy s jedním přestupem v Londýně se pohybují od 25.990 Kč.

Od začátku letošního roku oznámila letecká společnost British Airways zahájení provozu na více než 30 nových linkách a to včetně zcela nového přímého leteckého spojení mezi letištěm London City a Prahou. Nově také spojí British Airways Londýn s americkým městem Nashville. Od května létá britská letecká společnost do New Orleans, od července potom do floridského Fort Lauderdale nebo kalifornského Oaklandu.

British Airways Boeing 787 Dreamliner British Airways Boeing 787 Dreamliner interier

Tematicky související články

Leave a Reply