Pilotinfo

British Airways zavádí WI-FI připojení pro všechny cestující

Přidáno: 20. Duben 2017Autor:

British Airways začne již od dubna postupně zavádět do svých letadel připojení WI-FI poslední generace. Do roku 2019 by mělo být k internetu připojeno 90 % flotily. Zákazníci dostanou možnost surfovat po internetu, stahovat emaily a využívat služeb sociálních médií, stejně tak jako sledovat online video či hudební kanály. Na výběr bude připojení Simply Connect, které umožní základní přístup na internet, včetně možnosti odesílat a přijímat emaily a Connect Plus s větší rychlostí umožňující sledování videí. Cena připojení začíná na 4,99 librách.

British Airways investuje do svých prémiových produktů a zavádí nový palubní servis v business třídě na krátkých i dlouhých linkách. Změny se týkají především nového cateringu, který si již nyní mohou užít také cestující z Prahy. V budoucnu se však přidají další novinky. Cestující na dlouhých letech se dočkají nových lůžkovin a v plném proudu je také vývoj business sedačky pro novou flotilu dálkových letadel.

Modernizovaný Boeing 747 British Airways

Na krátkých letech nabízí British Airways zákazníkům vylepšené jídelní menu, které více odpovídá době a délce letu. Je servírováno výhradně na porcelánu a ve stylu servisu poskytovaného doposud pouze na dálkových linkách. Také na nich si však budou moci cestují od září tohoto roku užít nového servisu. Jídlo zde bude servírováno ve stylu špičkových restaurací a čerstvě připravené předkrmy a dezerty si dokonce bude moci každý vybírat přímo ze servírovacího pultu.

V rámci dalších novinek zavádí British Airways zcela nově možnost využít komfortu business třídy Club Europe na vnitrostátních linkách, například z Londýna do Manchesteru, Edinburghu, Glasgow či Aberdeenu. Doposud na nich britských přepravce provozoval pouze ekonomickou třídu. Nyní jsou také na těchto relativně krátkých letech dostupné služby, na které byli cestující zvyklí ze svých cest po Evropě, včetně vstupu do letištních salonků, přednostního odbavení či štědrých limitů na odbavovaná zavazadla.

Celkově chtějí British Airways v následujících letech investovat do nové podoby svých prémiových produktů 400 milionů liber. Částka zahrnuje rovněž investice do nových odbavovacích zón na letištích či rekonstrukci letištních salonků.

British Airways catering krátké tratě Club World Tray

 

Tematicky související články

Leave a Reply