Pilotinfo

Emirates a Malaysia Airlines rozšířily počet codesharových letů

Přidáno: 10. Duben 2016Autor:

Emirates a Malaysia Airlines představily nové trasy a výhody věrnostního programu, které jsou součástí jejich nové codesharové dohody.  Nové trasy pokrývají 15 klíčových malajských měst: Langkawi, Penang, Johor Bahru, Kuching, Miri, Bintulu, Sibu, Kota Kinabalu, Sandakan, Tawau, Labuan, Alor Setar, Kota Bharu, Kuantan a Kuala Terengganu. Podle nové dohody budou lety do těchto destinací obsluhovat letadla Malaysia Airlines s číslem letu Emirates. Codesharové lety, které započaly 15. února trasou Kuala Lumpur – Dubaj, obsluhují Emirates třikrát denně Boeingem 777 a jednou denně Airbusem A380. Lety jsou označeny číslem letu Malaysia Airlines.

Airbus A 380 Malaysia Airlines

Codesharová spolupráce s Malaysia Airlines našim zákazníkům poskytne další spojení do 15 měst v Malajsii, ale i na jiná místa tohoto regionu s pohodlným přestupem v Kuala Lumpur. Stejně tak to bude výhodné pro tamní obyvatele, kterým se nyní otevírají možnosti cest do 90 destinací v Evropě, na Blízkém východě, v Africe a Americe. Další výhodou je i sbírání mílí na letech operovaných Emirates a Malaysia Airlines, které pasažéři mohou využít na jakémkoliv letu obou společností,“ řekl výkonný viceprezident a obchodní ředitel Thierry Antinori.

Cestující se kromě pohodlí plynoucího z jedné kombinované letenky na lety operované Emirates a Malaysia Airlines mohou těšit na vyzvednutí letenek do své cílové destinace a odbavení zavazadel na výchozím letišti. Členové věrnostních programů Emirates Skywards a Malaysia Airlines Enrich budou moci získávat a využívat míle na všech mezinárodních i vnitrostátních letech provozovaných oběma leteckými společnostmi. Na všech codesharových linkách mohou zákazníci využít zajímavých váhových limitů ve všech třídách – 30 kg v ekonomické třídě, 40 kg v byznys třídě a 50 kg v první třídě.

Airbus A 380 Emirates

Tematicky související články

Leave a Reply