Pilotinfo

Emirates bude v květnu v České republice vybírat nové členy palubního personálu

Přidáno: 03. Květen 2019Autor:

Emirates, největší mezinárodní letecká společnost na světě, hledá posily do svého týmu mezinárodního palubního personálu i v České republice. Náborové dny společnosti Emirates, jež má základnu v Dubaji, proběhnou v květnu v Praze, Liberci a Ostravě.

dopravní letadlo

Město Datum Místo
Praha
  1. května
Panorama Hotel; Milevská 7, 140 63 Praha 4
Liberec
  1. května
Clarion Grandhotel Zlatý Lev; Gutenbergova 126/3, 460 01 Liberec
Ostrava
  1. května
Mercure Ostrava Center; Českobratrská 18/1742, 702 00 Ostrava

Náborový den společnosti začne vždy přesně v 9:00.

Emirates hledá kandidáty na nové pozice, jež vznikly jak díky pokračujícímu růstu společnosti, tak přidávání nových tras v globální síti Emirates a nových letadel do flotily. Zájemci, kteří chtějí uspět, by s sebou měli mít aktualizovaný životopis v angličtině a aktuální fotografii. Doporučuje se, ale není to podmínkou, aby kandidáti před tím, než se zúčastní náborového dne, vyplnili online přihlášku na webových stránkách Emirates.

Je několik kritérií, jež je třeba splnit, aby se kandidáti mohli ucházet o práci palubního personálu. Zájemci musí dovršit věku alespoň 21 let v momentě nástupu k Emirates a dosáhnout do výšky 212 cm při stání na špičkách.  Je třeba počítat s tím, že výběrové řízení může trvat celý den. Kandidáti a kandidátky, již se dostanou do užšího výběru, budou informováni o dalších dnech, kdy se budou konat nadstavbová náborová kola a pohovory.

Palubní personál Emirates dostává zaměstnanecký balíček, který zahrnuje řadu výhod, jako jsou například nadstandardní bezplatné ubytování v Dubaji, bezplatná doprava do a z práce, zdravotní a zubní péče a exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu Emirates také získají atraktivní speciální cestovní benefity, jež platí i pro jejich rodinu a přátele, a to v rámci celé globální sítě destinací Emirates napříč šesti kontinenty.

Emirates aktuálně létá do 158 destinací napříč šesti kontinenty a operuje 273 letadla. Letecká společnost je největším provozovatelem letecké flotily Boeingů 777 a Airbusů A380 na světě.  Společnost nabízí kandidátům vynikající kariérní příležitost, kvalitní výcvik a jedinečnou možnost pracovat v opravdu mezinárodním týmu. Ten je aktuálně složen z 135 národností z celého světa, včetně více než 200 pracovníků z České republiky.

Emirates létá na letiště v Praze již devět let a aktuálně nabízí z Prahy každodenní letecké spojení do Dubaje.

Emirates letiště

Tematicky související články

Leave a Reply