Pilotinfo

Emirates posílí spojení s ostrovem Phuket o čtyři lety týdně

Přidáno: 20. Srpen 2015Autor:

Emirates, oznámila zavedení čtyř nových letů mezi Dubají a ostrovem Phuket. Lety budou spuštěny  1. prosince 2015. Přidáním čtyř letů bude kapacita linky navýšena o 57 procent a dojde tak ke zlepšení spojení s většinou destinací v Americe, v Evropě a na Blízkém východě, kde Emirates v současné době létá do více než 50 měst.

Linka na ostrov Phuket je úspěšná od svého spuštění v roce 2012. Přidání čtyř nových letů týdně je nejen důkazem oblíbenosti destinace, ale také ukazuje poptávku pasažérů po cestování s Emirates,“ řekl Thierry Antinori, výkonný viceprezident a obchodní ředitel společnosti Emirates, „nové lety byly naplánovány tak, aby maximalizovaly spojení v rámci naší letecké sítě. Cestující mají nově možnost přiletět na Phuket již v ranních hodinách a užít si ještě více času na ostrově a v jeho okolí.“ Ostrov Phuket je vstupní branou do jižního Thajska. Cestující tak mohou jednoduše obohatit svou cestu o návštěvu míst, jako jsou Khao Lak, Phang-nga, Ko Samui, Trang, ale také Krabi a Ko Lipe. Ostrov je známý množstvím bílých písečných pláží a snadným přístupem do Andamanského moře nabízejícího špičkové potápění. Rostoucí popularita z ostrova učinila mezinárodní destinaci. Jen během prvních pěti měsíců roku 2015 ostrov navštívilo více než šest milionů turistů.

Nové lety budou obsluhovány letadlem Boeing 777-300ER nabízejícím osm sedadel v první třídě, 42 sedadel v byznys třídě a 310 sedadel v ekonomické třídě. Navýšení počtu letů na ostrov Phuket přichází jen krátce po oznámení codesharového partnerství Emirates a Bangkok Airways, které rozšířilo leteckou sít Emirates o 14 nových destinací. Díky codesharovému partnerství a navýšení letové kapacity na ostrov Phuket mají pasažéři Emirates ještě více možností, jak svoji cestu po jihovýchodní Asii naplánovat. Ve všech cestovních třídách si mohou pasažéři Emirates užít více než 2 000 kanálů palubní zábavy na oceňovaném zábavním systému ice. Emirates také cestujícím nabízí vysokou povolenou hmotnost zavazadel, konkrétně 30 kg pro cestující ekonomické třídy, 40 kg pro cestující byznys třídy a 50 kg pro cestující první třídy. Let EK396 bude odlétat z mezinárodního letiště v Dubaji ve 22:55 a na mezinárodní letiště ostrova Phuket přiletí v 8:00 následujícího dne. Zpáteční let EK397 bude odlétat z ostrova Phuket v 9:30 a do Dubaje přiletí ve 13:20 téhož dne. Emirates provozuje v současné době na Phuket sedm letů týdně.

Emirates 777-300ER Air to Air

Tematicky související články

Leave a Reply