Pilotinfo

Emirates představilo livery pro Mistrovství světa

Přidáno: 13. Červen 2014Autor:

Včera začalo Mistrovství světa ve fotbale, pro letecké společnosti by to mělo pro toto období zajistit naplněnost kapacit minimálně na linkách do Brazílie. Společnost Emirates pro tuto příležitost připravilo speciální design některých svých letadel, který nazývá Pelé – letadlo.

První „Pelé-tadlo“ společnosti Emirates bude přepravovat fanoušky na fotbalovou událost na lince z Dubaje do São Paula letos v létě. Letadlo se 350 sedadly je rozpoznatelné na zemi i ve vzduchu. Kreativní design byl navržen speciálně pro Světový pohár FIFA World Cup™. Vyzdobený trup je doplněn o viditelný podpis legendy brazilského fotbalu. Tato Pelé-tadla typu Boeing 777 budou létat celkem ve třech kusech. Do této podoby, pak bude dále uveden jeden Airbus A380. Celkem 115 Boeingů 777 z flotily Emirates, které budou dopravovat fotbalové fanoušky do Brazílie, ponese velké logo FIFA World Cup™ 2014.

Cestující, kteří budou mít to štěstí a poletí do Brazílie nebo do některé z dalších 142 destinací Emirates, získají možnost užít si fotbalový turnaj několika způsoby:

ice TV Live v 16 letadlech Emirates Boeing 777: Od 12. června do 13. července mohou cestující na palubě jednoho z těchto 16 letadel Emirates sledovat všech 64 zápasů živě na programu Sport 24. Znamená to, že ani let nemůže zastavit fotbalové nadšení fanoušků. Pokud nechcete sledovat celý zápas, můžete si vybrat jeden ze sedmi zpravodajských kanálů, které vás budou informovat o všech vstřelených gólech.

Pokud letadlo nemá ice TV Live: Cestující mohou přesto sledovat vývoj zápasu a vstřelené góly prostřednictvím textové aktualizace na kanálech systému ice Airshow moving map. Na širokoúhlé digitální obrazovce ice budu uveden průběh zápasů v titulcích zpráv v rámci vyhrazené sekce FIFA Update.

Zábava pro malé cestující: Aby se děti na palubě nenudily, Emirates nabízí barevné boxy s občerstvením včetně kartonových vystřihovánek a stylových náramků na podporu zúčastněných týmů.

Veškeré aktivity společnosti Emirates týkající se Mistrovství světa ve fotbale budou na linkách pro cestující připraveny po celou dobu trvání turnaje od 11. června. Letecká společnost očekává, že na svých každodenních letech do Rio de Janeira a São Paula přepraví během Světového poháru FIFA 2014 více než 18 000 cestujících.

Emirates B 777 ve zbarvení pro Mistrovství světa ve fotbale

Štítky: , ,

Tematicky související články

Leave a Reply