Pilotinfo

Emirates se snaží o návrat k normálu, znovuotevírá své obvyklé služby

Přidáno: 30. Listopad 2020Autor:

Společnost Emirates znovu obnovila službu Dubai Connect, která svým zákazníkům při přestupu v Dubaji zajišťuje bezplatný pobyt v hotelu. Služba je k dispozici cestujícím ve všech třídách s nejkratší možnou dobou navazujícího letu přesahující 10 hodin. Díky Dubai Connect bude cestování probíhat příjemněji, a to i navzdory pozměněným letovým řádům v průběhu pandemie COVID-19.

Jako další krok Emirates znovuotevírá své letištní salónky po celém světě, jako první salónek na mezinárodním letišti v Káhiře. V nadcházejících týdnech budou následovat další salónky, včetně toho v New Yorku na mezinárodním letišti JFK nebo v Manchesteru.

Emirates letištní salónky

Emirates dočasně přenastavila nabídku služeb ve svých letištních saloncích a uvedla v platnost nová opatření k ochraně zdraví a bezpečnosti. Nové bezpečnostní protokoly budou platit v každém ze znovuotevřených salónků.

Servírování v bufetovém stylu nahradí menu a la carte, ze kterého si zákazníci objednají bezkontaktně prostřednictvím QR kódu. Po odchodu každého návštěvníka personál vydezinfikuje stůl i židle. Salónky budou navíc průběžně dezinfikovány a fumigovány. Všichni zaměstnanci budou používat roušky. V celém salónku bude dohlíženo na dodržování nastavených rozestupů, přičemž počet míst k sezení se sníží na polovinu. Pro zajištění bezpečnosti potravin budou zaměstnanci stravovacího provozu nosit roušky, rukavice a další osobní ochranné prostředky. Noviny a časopisy nebudou z hygienických důvodů k dispozici.

Letištní salónek Emirates v Concourse B na mezinárodním letišti v Dubaji, jehož nabídka služeb byla rovněž dočasně přenastavena, bude také otevřen a nabídne i vyhrazený prostor pro cestující první třídy. V posledních měsících implementovala společnost Emirates letištní služby, které cestujícím zajistí bezpečné a plynulé cestování. K letištní kontrole se mohou například zaregistrovat prostřednictvím biometrických údajů, a projít tak od check-inu až do letadla zcela bezkontaktně pomocí technologie pro rozpoznávání obličeje.

Společnost Emirates postupně zavádí své dočasně upravené služby, přičemž dbá na důsledné dodržování potřebných hygienických a bezpečnostních opatření, aby chránila zdraví svých zákazníků i zaměstnanců. Na palubě letadla A380 byly opět zpřístupněny palubní salónky a sprchové lázně, a díky dodržování přísných hygienických protokolů si cestující v průběhu letu mohou užít i vyhlášené pokrmy inspirované kuchyněmi z celého světa.

Program Dubai Connect

Emirates Dubaj

Emirates nyní provozuje lety do více než 90 destinací na šesti kontinentech po celém světě a propojuje cestující s klíčovými destinacemi v Evropě, Asii, Americe, Africe a Austrálii s jediným přestupem v Dubaji.

Díky službě Dubai Connect získají zákazníci společnosti Emirates bezplatný noční pobyt ve 4 nebo 5hvězdičkovém hotelu, pozemní dopravu na letiště a z letiště, stravu v hotelu a vízum do Spojených arabských emirátů po příletu do Dubaje. Cílem Dubai Connect je zvýšit komfort cestování zákazníků, jejichž nejkratší možná doba navazujícího letu čítá od 10 do 24 hodin.

Společnost Emirates dbá na to, aby bylo o všechny její zákazníky dobře postaráno. Ti, kteří mají nárok na využití služby Dubai Connect, ale nemohou opustit letiště, si budou moci odpočinout a relaxovat v letištní hale Emirates Dubai Connect.

Na službu Dubai Connect mají nárok zákazníci Emirates s novými nebo stávajícími rezervacemi, kteří cestují od 1. prosince 2020. Platné smluvní podmínky a další informace jsou k dispozici na Dubai Connect.

Tematicky související články

Leave a Reply