Pilotinfo

Emirates testuje mobilní aplikaci TrustOne pro zjednodušení cestování v časech pandemie

Přidáno: 11. Únor 2021Autor:

Protože pandemie čínské chřipky jen tak neskončí, všichni hledají způsoby jak se naučit s touto hrozbou žít. Vyjímkou není ani společnost Emirates, která uzavřela partnerství s GE Digital a TE Food, aby otestovala zkušební verzi mobilní aplikace TrustOne, která umožní cestujícím podstoupit PCR testy na COVID-19 za nižší ceny. Tato aplikace vytvořená společnostmi GE Digital Aviation Software a TE Food jim také zjednoduší cestování v době pandemie. Pracuje totiž s nejnovějšími nařízeními a protokoly jednotlivých států, které je v nich třeba dodržovat. Uživatelé aplikace tak budou cestovat v souladu s aktuálními požadavky pro danou zemi.

Zákazníci Emirates užívající aplikaci TrustOne se pro své nově rezervované lety mohou nechat otestovat na COVID-19 metodou PCR testu za nižší ceny v laboratořích společnosti Eurofins, která podniká v oblasti testování a laboratorních služeb. Cestující mohou v aplikaci spravovat i všechny s testováním související informace, od hledání laboratoře přes rezervaci termínu testování až po výsledky testů, vše s minimálním doplňováním údajů a na jednom místě.

Aplikace je zatím spuštěna ve zkušební verzi. První fáze testování byla zahájena ve Spojených arabských emirátech, Francii, Velké Británii, Španělsku a Nizozemsku. Zákazníci společnosti Emirates cestující ze Spojených arabských emirátů mohou prostřednictvím aplikace využít zvýhodněné sazby 130 AED, pokud podstoupí PCR test na COVID-19 v autorizovaných laboratořích Eurofins. Zákazníci cestující z ostatních zemí zaplatí cenu v rozmezí 70-90 EUR v závislosti na konkrétních sazbách v dané destinaci.

Během počátečního zkušebního období si zákazníci budou muset vytisknout certifikáty s výsledky PCR testů podle aktuálních požadavků cílové destinace. V druhé fázi testování, která by měla být zahájena za několik měsíců, bude rozšířen seznam trhů a zákazníci už budou moci používat aplikaci k ověření svých výsledků PCR testů na COVID-19 přímo při odbavení na letišti. Aplikace TrustOne je nyní k dispozici ke stažení na zařízeních iOS nebo Android.

dopravní letadlo

Adel Al Redha, provozní ředitel Emirates, uvedl: „Neustále hledáme řešení, jak zlepšit zákaznickou zkušenost. Cestovní požadavky se dnes rychle mění, proto bychom našim zákazníkům chtěli umožnit cestovat bezpečně a s pocitem důvěry. S tímto nejnovějším řešením, poskytovaným ve spolupráci společností GE Digital Aviation Software a TE Food, budou cestující moci snadno získat přesné informace o testech, autorizovaných testovacích laboratořích a dalších důležitých opatřeních, které je třeba při cestování dodržovat. Těšíme se na spolupráci s našimi partnery v rámci testování a věříme, že bude úspěšné. Naši zákazníci pak v budoucnu využijí rozšířené nabídky a výhod aplikace.“

Rami Aynati, General Manager Commercial, EMEA ve společnosti GE Digital, řekl: „Naše podnikání se nám daří z velké části díky inovacím vytvořených společně s našimi zákazníky. Partnerství GE Digital a Emirates je dalším důležitým momentem, kdy zpřístupníme aplikaci TrustOne zákazníkům Emirates. Tato letecká společnost je lídrem v oblasti inovací, a proto jsme na tento krok náležitě hrdí. Naším cílem je, aby bylo mezinárodní cestování během pandemie co nejpohodlnější, a to díky snadné dostupnosti aktuálních cestovních požadavků. Aplikace bude ještě doplněna o další funkce a zákazníci Emirates budou tyto služby moci otestovat mezi prvními.“

V posledních několika měsících zavedla společnost Emirates chytré bezkontaktní odbavení s integrovanou biometrickou technologií a dalšími službami, včetně samoobslužného odbavení a kiosků pro odkládání zavazadel na Mezinárodním letišti v Dubaji. Plní tak svůj závazek poskytnout zákazníkům co nejpohodlnější a nejpříjemnější zážitek z cestování.

Samoobslužné a odbavovací kiosky Emirates 2

Tematicky související články

Leave a Reply