Pilotinfo

Eurowings po úspěšném spuštění pražské základny oznamila další rozšíření spojů

Přidáno: 02. Listopad 2021Autor:

Letecká společnost Eurowings o víkendu úspěšně spustila provoz své základny v Praze. Již tuto neděli dopravila tato dceřiná společnost skupiny Lufthansa své zákazníky například do Málagy, Bristolu, Kodaně, Milána nebo na ostrov Fuerteventura v kanárském souostroví. To je pouze příklad pěti ze startovních 14 nových destinací Eurowings z Prahy v zimním letovém řádu. První let z Bristolu byl tradičně přivítán pražským letištěm vodní fontánou z hasičských vozů.

Eurowings LKPR Praha Ruzyně

Nové letní destinace Eurowings od března

Při příležitosti křtu nové základny dnes CEO Eurowings Jens Bischof oznámil, že jsou pro léto připraveny další destinace, které budou tyto aerolinie ze skupiny Lufthansa obsluhovat od března 2022. “Jsme potěšeni, že naše nové služby byly v Praze tak skvěle přijaty. Praha je pro Eurowings vysoce relevantní destinace, a proto v letním letovém řádu opět významně rozšíříme síť linek o osm nových míst. To nám od března umožní dopravit ještě více volnočasových i byznysových zákazníků do atraktivních destinací po celé Evropě,” zdůraznil Bischof v úterý ráno v Praze.

Všechny nové přímé lety z Prahy

Z Prahy do Španělska

Eurowings již v rámci zimního letového řádu dopravují své pasažéry z Prahy až čtyřikrát týdně do čtyř populárních španělských metropolí a prázdninových resortů: Málaga, Barcelona, Fuerteventura a Tenerife.

Nový letový řád od března 2022: Alicante od 39.99 € (999 CZK), populární prázdninový ostrov Palma de Mallorca od 29.99 € (764 CZK) a Valencia od 49,99 € (1279 CZK).

Z Prahy do Itálie

Zákazníci Eurowings si mohou užít italský flair a letět skoro denně do Milána.

Nově již od prosince 2021 budou k dispozici rovněž lety do italského hlavního města Říma.  Pasažéři se do něj mohou dostat přímým letem z Prahy od 29.99 € (764 CZK).

Z Prahy do Portugalska

Od jara bude lákat Faro, populární portugalské přístavní město v regionu Algarve. Pasažéři Eurowings do této destinace doletí z Prahy za ceny od pouhých 39.99 € (999 CZK).

Z Prahy na Kypr

Součástí letního letového řádu od března 2022 bude také Larnaka, přístavní město na jihovýchodě středomořského ostrova Kypr, které je velmi atraktivní dovolenkovou destiancí. Eurowings tam své zákazníky dopraví přímým letem již od 49,99 € (1 279 Kč).

Z Prahy do Řecka

V aktuálním zimním letovém řádu Eurowings již cestující využívají přímé spojení z Prahy do řeckého hlavního města Atén, a to dvakrát týdně. Od léta navíc budou moci letát na řecké prázdninové ostrovy Korfu a Krétu přímým letem s Eurowings od 49,99 € (1 279 Kč).

Z Prahy do Švédska

Od března bude Eurowings létat se svými pasažéry do švédské metropole a hlavního města Stockholmu, která je oblíbená dovolenkou a také byznysovou destinací. Letenky lze rezervovat již od 39,99 € (999 Kč).

Nové letní destinace lze nyní zarezervovat jen několika kliknutími přes eurowings.com nebo prostřednictvím zákaznické aplikace Eurowings – nedávno spuštěný český web Eurowings také umožňuje zákazníkům snadno a pohodlně rezervovat lety v jejich národním jazyce. Zimní letový řád Eurowings nabízí svým cestujícím lety do Spojeného království (Bristol a Birmingham), Dánska (Kodaň) a Chorvatska (Záhřeb). Všechny ceny platí pro jednosměrné lety.

Eurowings posádka Praha

Tematicky související články

Leave a Reply