Pilotinfo

F AIR podepsal smlouvu o strategickém partnerství se Sichuan Airlines

Přidáno: 15. Květen 2017Autor:

Letecká škola F AIR uzavřela v Pekingu s čínskou leteckou společností Sichuan Airlines (mj. operuje přímou linku z Chengdu do Prahy) Smlouvu o strategickém partnerství. Česká strana věří, že tak byla tak zahájena etapa dlouhodobého partnerství obou firem v oblasti výcviku pilotů, které F AIR cvičí pro tuto aerolinku na letišti v Benešově. Smlouva byla podepsána před prezidentem ČR a šéfem Leteckého úřadu Číny (CAAC).

Letecká společnost Sichuan Airlines tak uskutečnila na základě dobrých zkušeností s dosavadní spoluprací s F AIR a jako uznání vysoké kvality poskytovaného výcviku v ČR. V příštím roce tak naroste objem čínských pilotů cvičených v ČR na 70-80. F AIR očekává díky této spolupráci otevření dalších, zcela nových, pracovních míst a nárůst objemu prodeje souvisejících služeb v benešovském regionu.

Sichuan Airlines Prague landing

Podpis smlouvy se Sichuan Airlines

Nezbývá než věřit, že spolu s rozvojem leteckého výcviku se podaří naplnit také sliby o investicích do letiště Benešov – Nesvačily, tak, aby odpovídalo stále rostoucímu leteckému provozu.

FAIR Benešov

Tematicky související články

Leave a Reply