Pilotinfo

KLM obnovila provoz na svých linkách do Kanady

Přidáno: 13. Září 2021Autor:

Společnost KLM opět létá několikrát týdně do Vancouveru, Calgary, Edmontonu, Toronta a Montrealu. Rozsáhlejší síť v Kanadě pak KLM provozuje ve spolupráci se svým partnerem Westjet. Očkovaní cestující, kteří mají negativní výsledek PCR testu, mohou do Kanady cestovat opět od 7. září.

KLM Boeing 787

Od začátku pandemie společnost KLM v maximální možné míře zachovává svou síť, aby umožnila zákazníkům cestovat (pokud je to nutné) a pokračovat v přepravě zdravotnického materiálu, vakcín a dalšího nákladu. Tato strategie společnosti KLM se vyplatila, nyní jí usnadňuje rozšiřování aktivit.

„Jsme rádi, že kanadská vláda jde dobrým příkladem a umožňuje očkovaným lidem opět cestovat. Díky jejímu rozhodnutí zmírnit omezení můžeme opět dělat to, co umíme nejlépe: spojovat lidi a poskytnout jim nezapomenutelné zážitky. Naši zákazníci se nyní mohou v Kanadě znovu setkat se svými rodinami nebo obchodovat tváří v tvář. Možnost létat s cestujícími do různých kanadských destinací je důležitým milníkem a dalším krokem na cestě k obnově. Doufáme, že omezení cestování do USA a z USA budou také brzy zrušena,” uvedl Pieter Elbers, prezident a generální ředitel společnosti KLM.

KLM: přísné hygienické normy, flexibilní rezervace a vynikající hodnocení zákazníků
Společnost KLM se zavázala dopravovat cestující do jejich destinací co nejbezpečněji. Dodržuje nejvyšší možné hygienické standardy před letem, během letu i po něm. Její úsilí bylo oceněno diamantovým oceněním APEX, které KLM řadí mezi přední letecké společnosti v oblasti hygieny a zdravotní bezpečnosti. KLM nabízí svým zákazníkům maximální flexibilitu, pokud jde o rezervaci, změnu termínu nebo zrušení cesty, a udržela si pětihvězdičkový status APEX na základě globálního hodnocení služeb a produktů pro cestující.

Kanadská síť
Společnost KLM nabízí v září následující lety do destinací v Kanadě:

Destinace Den v týdnu Čas
Vancouver Út/Čt/Pá/So Odlet 11:05, přílet 12:05*
Toronto denně Odlet 10:50, přílet 12:45*
Montreal Po/St/Pá/Ne Odlet 15:20, přílet 16:50*
Calgary denně Odlet 12:10/12:25, přílet 13:15/13:30*
Edmonton (přes Calgary) Út/So Odlet 12:10, přílet 16:15*

* Lokálního času

Štítky: ,

Tematicky související články

Leave a Reply