Pilotinfo

Od příštího týdne začne Emirates létat z Prahy do Dubaje již šestkrát v týdnu

Přidáno: 24. Květen 2021Autor:

Společnost Emirates oznámila, že navýší počet letů do Prahy z pěti na sedm týdně – šestý let bude provozován každý čtvrtek od 3. června a sedmý let každé pondělí od 5. července. Českým zákazníkům tak Emirates zprostředkuje v rámci své sítě spojení do více než 90 destinací s přestupem v Dubaji.

Od 3. června bude let EK 138 z Prahy odlétat každý čtvrtek ve 21:35 hodin, v Dubaji přistane následující den v 5:30 místního času. Zpáteční let EK 137 opustí Dubaj v 15:30 místního času, do Prahy dorazí v 19:55 hodin.

Sedmý let bude provozován od 5. července každé pondělí a společnost Emirates tak bude na trase Praha – Dubaj pokrývat všech sedm dní v týdnu. Let EK 140 odletí z Prahy v 15:55 hodin, v Dubaji přistane ve 23:50 místního času. Zpáteční let EK 139 opustí Dubaj v 8:35 místního času a do Prahy dorazí ve 13:00 hodin.

Emirates Boeing 777-300ER

Trasu mezi Prahou a Dubají zajišťuje širokotrupý letoun Boeing 777-300ER. Letenky lze rezervovat na emirates.com nebo prostřednictvím cestovních kanceláří. Zákazníci nyní mohou využít více spojení, širšího výběru destinací i větší flexibility při rezervaci a plánování svých cest do Dubaje i dalších oblíbených exotických míst, jako jsou Maledivy nebo Seychely.

Emirates Boeing 777 300ER ekonomická třída

My Emirates Pass: Služba, která promění palubní vstupenku Emirates na členskou kartu plnou výhod, nabízí zákazníkům Emirates příležitost prozkoumat Spojené arabské emiráty za méně peněz. Exkluzivních výhod mohou využít zákazníci Emirates letící do Dubaje a přes ni do 30. září 2021. Postačí jim v kterémkoli z partnerských míst předložit palubní vstupenku Emirates a platný průkaz totožnosti. My Emirates Pass zahrnuje slevy do více než 300 restaurací po celé zemi a více než 35 lázní ve špičkových hotelech. Zpřístupní také skvělé nabídky od mnoha turistických atrakcí, včetně vodního zábavního parku Atlantis Aquaventure a vyhlídky At the Top v nejvyšším mrakodrapu světa Burj Khalifa. Kompletní seznam partnerských míst je k dispozici zde: emirates.com/myemiratespass.

Business třída Emirates Boeing 777 300ER 

 

 

Tematicky související články

Leave a Reply