Pilotinfo

Ryanair spustil linku z Prahy do jordánského Ammánu

Přidáno: 30. Říjen 2018Autor:

Ryanair, původně irský dnes již spíše evropský letecký dopravce, zahájil dnes prvním letem provoz na své nové lince z Prahy do Ammánu, na které bude v zimním letovém řádu nabízet dva lety týdně. Zároveň také oslavil zahájení provozu pěti nových linek, které bude z Prahy operovat v rámci zimního letového řádu, konkrétně tedy do Ammánu, ale také do Marrákeše, Ejlatu (Ovda), Paříže Beuvais a italské Pisy. Celkem bude dopravce v rámci zimního letového řádu nabízet z Prahy devatenácz linek.

Zahájení provozu pěti nových linek a oficiální start zimní sezóny z Letiště Praha oslavila společnost Ryanair tím, že uvolnila do prodeje letenky pro lety z Prahy za ceny začínající na pouhých 339,- Kč s cestou do ledna 2019. Letenky bude možné koupit do čtvrteční půlnoci (1. listopadu) pouze na webových stránkách dopravce, Ryanair.com.

Olga Pawlonka, ředitelka prodeje a marketingu společnosti Ryanairu, uvedla, „jsme rádi, že rozšiřujeme síť našich leteckých spojení a zahajujeme provoz podle svého prozatím nejrozsáhlejšího pražského zimního letového řádu. Pět nových linek z Prahy, konkrétně do Ammánu, Marrákeše, Ejlatu (Ovda), Paříže Beauvais a Pisy, je důkazem odhodlání společnosti Ryanair zlepšovat dopravní dostupnost Prahy a podporovat její turistický ruch, stejně tak jako přispívat ke snižování sezónnosti regionu a umožnit tak zahraničním turistům užít si kouzlo Prahy i během zdejšího překrásného podzimního a zimního období.

Zahájení provozu nové linky oslavíme tím, že dáme do prodeje letenky pro lety z Prahy za ceny začínající na pouhých 339,- Kč s cestou do ledna 2019. Letenky bude možné koupit do čtvrteční půlnoci (1. listopadu). Letenky za tak úžasné ceny se jistě rychle vyprodají, proto by cestující měli co nejdříve navštívit stránky www.ryanair.com/cz, aby jim jedinečná nabídka neutekla.“

Boeing B 737 Ryanair přistává na letišti Praha

Tematicky související články

Leave a Reply