Pilotinfo

Singapore Airlines rozšiřuje nabídku pro cestující z ČR

Přidáno: 15. Září 2014Autor:

Jak už se stalo u tohoto významného asijského dopravce tradicí, snaží se zlepšovat svůj segment služeb i pro cestující ze střední Evropy. Již od 7.8. 2014 tak naši cestující mohou využít několika přestupních míst, aby mohli cestovat se společností Singapore Airlines na jejich dálkových linkách. Především jde nově o denní linku z pařížského letiště Charlese de Gaulla. Na lince létá velkokapacitní Airbus A380 s nabídkou všech cestovních tříd, jak jsme o tom nedávno informovali v samostatném článku.

Singapore Airlines Airbus A 380 letiště

Dále je možné využít pro cestující z ČR další novinku – 5 x týdně lety Singapore Airlines z dánské metropole Kodaně do Singapuru. Odtud společnost létá moderně vybavenými letouny Boeing 777-200ER s prodlouženým doletem. Samozřejmě, v platnosti zůstávají všechny odlety singapurského dopravce z dalších evropských letišť ve Frankfurtu, Mnichově,Curychu, Miláně i Amsterodamu. Posílením stávající sítě evropských letišť tak mohou všichni cestující pohodlně využít více jak 50 letů týdně z Evropy do Singapuru.

Pomalu nastává podzim a řada zákazníků začíná uvažovat o exotické dovolené, aby unikli nepřízni počasí s deštěm, mlhou a nižšími denními teplotami. Za poslední tři roky Singapore Airlines stále více využívají cestující z naší země pro své cesty za odpočinkem. Není divu. Přes Singapur je možné se pohodlně dostat do takových destinací jako jsou Maledivy, Srí Lanka a nebo řada letišť v Indii. Už samotný Singapur přitom má velmi širokou nabídku zábavy a výhodných nákupů. Lze zde ideálně využít produkt nazvaný Singapore Stopover Holiday (SSH). Ceny dvoulůžkových pokojů na osobu a noc začínají na částce 595,-Kč. Na výběr je celá řada kategorií hotelů včetně transferu zdarma autobusem z letiště do hotelu a zpět. Další možností SSH jsou volné vstupy na 15 atrakcí v Singapuru a tak není divu, že čeština začíná znít i v tomto exotickém koutu světa.

Singapore Airlines Airbus A380_26

Singapore Airlines navíc nově začne létat od 27.10.2014 Airbusem A380 také na lince Singapur – Auckland na Novém Zélandu. V nabídce je už nyní 12 letů týdně, z tohoto množství letů bude z počátku ještě pět z nich létáno stávajícím typem Boeing 777-200ER. Ostatně stejný typ Boeingu létá i do další destinace Singapurců na novém Zélandu a to na lince Singapur – Christchurch, zmíněná linka je navíc v provozu každý den. Dálkový dvoupodlažní letoun A380 se stal oblíbeným typem mnoha cestujících a tak už létá na třináct letišť v Asii, Evropě i Severní Americe. Tradičně vysoká obsazenost je na linkách ze Singapuru do Číny a Japonska (Peking, Tokio). V těsném závěsu za dvojicí asijských metropolí je dále náš evropský Frankfurt a odtud to máme do Prahy už jen pár desítek minut letu. Cestující z ČR využívají služeb Singapore Airlines pro kvalitní palubní servis, výhodné ceny letenek a v neposlední řadě i dostatku času na přestup po příletu z Prahy. Pokud plánujete cestu do jihovýchodní Asie, na palubách moderních letounů společnosti Singapore Airlines  oceníte kvalitní servis a dostatek místa k odpočinku při dlouhých letech.

Singapore Airlines Airbus A380 za letu

Tematicky související články

Leave a Reply