Pilotinfo

Singapore Airlines zahajuje provoz z Düsseldorfu

Přidáno: 26. Červenec 2016Autor:

Düsseldorf se stal třetím německým městem v letové síti Singapore Airlines s příletem linky SQ338 ze Singapuru v pátek 22.7. ráno. Nová linka bude operována letounem nejnovější generace A350-900, letový park Singapore Airlines čítá již 4 tyto nové stroje a dalších 63 letadel je objednaných. První cestující na letu Singapur – Düsseldorf přivítali Singapore Airlines ve čtvrtek 21.7.2016. Odlet ze Singapuru ve 23:30 místního času s příletem do Düsseldorfu 22.7.2016 v 06:30 ráno po téměř 13 hodinách non-stop letu. Düsseldorf bude dopravce operovat 3x týdně (ze Singapuru pondělí, čtvrtek, sobota / z Düsseldorfu úterý, pátek, neděle) a připojí se tak k již frekventovaným německým uzlům jakými jsou Mnichov a Frankfurt.

Singapore Airlines Airbus A 350 900

Prvním cestujícím na letu do Düsseldorfu se na letišti Changi v Singapuru nabízelo slavnostní občerstvení včetně šampaňského u příležitosti prvního inauguračního letu. Všichni cestující dostali exkluzivní dárkovou taštičku s pamětním listem, batikovaný zavazadlový pás a dřevěnou miniaturní siluetu panorama Düsseldorfu. Po příletu na letiště v Düsseldorfu letadlo obdrželo pozdrav z vodního děla.

S pokročilou technologií a vynikající provozní efektivností nabídne nejnovější přírůstek do flotily aerolinií zákazníkům lepší požitek z cestování s přednostmi, jakými jsou vyšší stropy, větší okna, extra široký trup a vice světla určeného ke snížení jet lagu. Airbus A350-900 pojme 253 cestujících ve třech cestovních třídách. Nabízí 42 sedadel v Business Class, 24 sedadel v Premium Economy Class a 187 sedadel v ekonomické třídě. První letoun tohoto typu Singapore Airlines představilo již v březnu. A350 bude v budoucnu tvořit klíčovou část flotily Singapore Airlines, což umožňuje zavedení nových služeb a spojení jakým bude například non-stop let Singapur – San Francisco, který dopravce plánuje od října.

Airbus A350 900 ULR Singapore Airlines

Tematicky související články

Leave a Reply