Pilotinfo

TAP Air Portugal obnovila lety z Prahy do Lisabonu

Přidáno: 31. Březen 2021Autor:

Během uplynulé neděle 28. března společnost TAP Air Portugal opět obnovila lety mezi Prahou a Lisabonem. Po návratu portugalské letecké společnosti TAP na Letiště Praha budete znovu moci počítat se zajímavou nabídkou letů do Portugalska a dále přes Atlantik.

Linka Praha – Lisabon bude provozována společností TAP třikrát týdně (čtvrtek, sobota a neděle), což letecké společnosti umožní nabízet nejčastější a jediné spojení mezi těmito dvěma městy.

Airbus A321-251N TAP Air Portugal CS - TJN Letiště Praha

Díky hubu TAP v Lisabonu mohou čeští cestující použít následně atraktivní spojení do Porta, Algarve, na souostroví Azory, na Madeiru, na Kanárské ostrovy, do Severní, Střední a Jižní Ameriky a do Afriky. Se svými letouny A330-900neo má letecká společnost TAP jednu z nejmodernějších a ekologicky šetrných dálkových flotil v Evropě.

Portugalská letecká společnost postupně obnovuje svoji činnost a na letní sezónu 2021 naplánovala mnoho letů týdně mezi Portugalskem a Brazílií, Spojenými státy, Kanadou a mexickým Cancúnem, kam bude létat třikrát týdně. S TAP je na dosah také mnoho afrických destinací, jako jsou Kapverdy, Senegal nebo Angola. Letový řád může být upravován vzhledem k aktuálním pandemickým okolnostem v jednotlivých zemích.

TAP portugal Airbus A330 letiště Praha

S ohledem na současnou situaci s COVIDem TAP Air Portugal ve spolupráci s CHUBB rozšířil krytí současného cestovního pojištění nakažlivých nemocí, včetně infekce COVID-19 jako součást svého balíčku cestovního pojištění, který zahrnuje některá zrušení letů a léčebné výdaje. Balíček je dostupný pro všechny tarify, od Discount po Top Executive. Lze jej zakoupit pro nové rezervace a již provedené rezervace v Portugalsku na www.flytap.com .

Pojistné krytí a výluky z pojistné smlouvy poskytované společností TAP ve spolupráci s pojišťovnou CHUBB European Group SE – portugalská pobočka naleznete zde.

Tematicky související články

Leave a Reply