Pilotinfo

Ural Airlines navyšuje počet letů mezi Prahou a Moskvou

Přidáno: 30. Duben 2019Autor:

Ruská letecká společnost Ural Airlines navýšila od počátku letního letového řádu počet letů z Prahy na letiště Žukovskij u Moskvy. Nyní budou Ural Airlines v rámci letního letového řádu létat denně, nově také v pondělí, úterý a pátek. Linka byla spuštěna 26. prosince loňského roku a aerolinka na ni nasazuje letadla Airbus A321 s kapacitou 220 míst. Celkem dopravce nabízí z Prahy již tři letecká spojení.

Letiště Žukovskij se nachází nedaleko ruského hlavního města a je od něj vzdálené přibližně hodinu cesty. Doba letu z Prahy je přibližně 2 hodiny a 45 minut.

Cestující z Prahy mohou také využít pravidelné lety Ural Airlines do Jekatěrinburgu (až 6x týdně) a do Krasnodaru (2x týdně). Díky pohodlným přestupům v Jekatěrinburgu mohou také cestovat do dalších míst v regionu či okolních zemí. Letenky jsou k dispozici na webových stránkách dopravce.

Společnost JSC “Ural Airlines” patří dnes k nejvýznamnějším leteckým dopravcům v Rusku vzhledem k počtu přepravených cestujících. V roce 2018 přepravily více než 9 000 579 cestujících (+ 13% nárůst oproti roku 2017). Ural Airlines získaly celou řadu národních i mezinárodních ocenění jako jsou například Wings of Russia, ocenění SafetyLeaders Awards, Best Russian Social Projects, National Geographic Traveler Award, Time of Innovations a další. Síť dopravce nabízí cestujícím více než 200 destinací. Flotila Ural Airlines se skládá z letadel typu Airbus a aktuálně letecká společnost provozuje 45 letadel (24 А320, 16 А321 a 5 А319).

Airbus A 321 Ural Airlines

Tematicky související články

Leave a Reply