Pilotinfo

Wizz Air přepravil 100 milionů cestujících

Přidáno: 20. Říjen 2015Autor:

Wizz Air, jeden z největších nízkonákladových leteckých dopravců ve střední a východní Evropě, dnes oslavuje dosažení největšího milníku 100 milionů přepravených cestujících na svých nízkonákladových linkách během uplynulých 11 let. Stomiliontý cestující dnes cestoval na lince WIZZ z Londýna-Lutonu do Varšavy a na oslavu tohoto milníku překvapila společnost WIZZ všechny cestující na palubě letadla nabídkou letu zdarma. Více než 3,7 milionu všech cestujících, kteří letěli se společností Wizz Air v uplynulých 11 letech, cestovalo s touto leteckou společností na českých linkách. Wizz Air průběžně vylepšuje své zákaznické služby v reakci na zvyšující se popularitu svých nízkonákladových letů. Letecká společnost nedávno zavedla možnost rezervace sedadla a cestujícím s přednostním odbavením umožnila brát si s sebou navíc jedno drobné osobní zavazadlo společně s kabinovým zavazadlem.

József Váradi, předseda představenstva společnosti Wizz Air, řekl: „V roce 2004 jsme podnikli náš první let mezi Polskem a Velkou Británií a dnes, o 11 let později, oslavujeme celkem 100 milionů přepravených cestujících z více než 110 letišť v 38 zemích. Tento týden oslavujeme na všech šesti polských letištních základnách WIZZ, protože 40 % našeho fenomenálního růstu jsme dosáhli díky našim polským zákazníkům a jejich návštěvníkům. Jsem hrdý, že pracuji s týmem, tvořeným více než 2400 nejlepšími profesionály ve své kategorii, z nichž je 650 Poláků, na tom, abychom konzistentně nabízeli neuvěřitelně nízké ceny letenek na trhu. Současného milníku jsme dosáhli díky naší disciplíně v oblasti nákladů a předáváním těchto úspor našim zákazníkům v podobě nízkých cen letenek a skvělých služeb. I nadále usilujeme o zvyšování počtů přepravených cestujících ve všech polských regionech, do nichž létáme, a o nepřetržitou nabídku nových příležitostí k cestování pro naše zákazníky, ať se jedná o služební cesty, cestování ve volném čase nebo rodinné návštěvy. Cestovní zkušenosti se společností WIZZ budou i nadále založeny na skvělých, nízkých cenách letenek a nabídce služeb, které umožňují zvýšení komfortu v souladu s cestovními potřebami zákazníků. Těším se, že brzy našim cestujícím nabídneme více nových linek, více letů a více příležitostí.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost která operuje ve střední a východní Evropě. Provozuje flotilu 63 letadel Airbus A320 a nabízí letecké spojení na více než 390 linkách z 22 základen, přičemž propojuje 112 destinací v 38 zemích. Společnost Wizz Air je kotována na Londýnské burze cenných papírů LSE (London Stock Exchange) pod kódovým označením WIZZ a je zahrnuta do indexů FTSE 250 a FTSE All-Share.

wizzair

Tematicky související články

Leave a Reply