Pilotinfo

Rheinland Air Service se stal prvním německým prodejcem vrtulníků Bell 505

Přidáno: 27. Listopad 2020Autor:

Jeden z největších světových producentů vrtulníků Bell Textron Inc., oznámil, že jmenoval firmu Rheinland Air Services GmbH (RAS) jako svého prvního německého dealera vrtulníků Bell řady 505. S bezmála padesátiletou zkušeností v oblasti prodeje a servisu vrtulníků je RAS expertem ve svém oboru.

„Těší nás, že RAS bude prvním autorizovaným prodejcem strojů Bell 505 v Německu,“ říká Duncan Van De Velde, ředitel pro Evropu a Rusko. „Velmi si při naší expanzi do Německa této spolupráce vážíme. Obchodní zastoupení nám pomůže rozšířit aktivity a získat další zákazníky, což povede k posílení naší pozici v regionu,“ dodává Duncan Van De Velde.

„Toto partnerství je pro Bell v Německu velice důležité. Naším cílem je poskytnout zákazníkům Bell 505 komplexní řešení, a to za pomoci místní společnosti, a navíc v jejich rodném jazyce,“ zmiňuje Patrick Moulay, viceprezident pro mezinárodní obchod. „RAS disponuje týmem vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků, a proto se domníváme, že je tou nejlepší volbou, aby se stal prvním autorizovaným obchodním zástupcem strojů Bell 505,“ dodává Patrick Moulay.

DCIM100MEDIA

RAS sídlí ve městě Mönchengladbach a bude vůbec prvním autorizovaným prodejcem vrtulníků Bell 505. Společnost byla založena v roce 1972 a má přes 280 zaměstnanců ve čtyřech německých lokacích.

„Těší nás, že jsme se stali součástí rodiny Bell a máme možnost tento výkonný vrtulník zastupovat na německém trhu. Je to výborný stroj a vidíme v něm ohromný potenciál pro německé zákazníky,“ říká Johannes Graf von Schaesberg, ředitel společnosti RAS. „Spolupráce mezi společnostmi Bell a RAS výrazně napomáhá naší dlouhodobé vizí rozšířit značku Bell po německém trhu,“ dodává Johannes Graf von Schaeberg.

Vrtulník Bell 505 je koncipován pro soukromé charterové lety, management firem, zdravotnické evakuace, zajištění veřejné bezpečnosti, trénink pilotů a další využití. Lehký jednomotorový vrtulník nabízí výjimečnou kombinaci silného a vysokého výkonu, palivové účinnosti spolu s nízkými náklady na pořízení a provoz stroje. Vrtulník Bell 505 je vybaven systémem FADEC, který umožňuje bezpečný provoz i ve velkých nadmořských výškách. O bezpečnost a skvělou viditelnost se stará moderní prosklená pilotní kabina G1000H a panoramatická okna.

kokpit vrtulníku Bell 505 Rheinland Air Service

Štítky: , , ,

Tematicky související články

Leave a Reply