Pilotinfo

American Airlines prodlouží provoz linky Praha – Philadelphia

Přidáno: 19. Prosinec 2019Autor:

Letecká společnost American Airlines prodlouží provoz své sezónní linky mezi Letištěm Praha (PRG) a Philadelphia International Airport (PHL) o deset týdnů. Linka tak bude v provozu od 8. května 2020 až do 6. ledna 2021. Díky prodloužení provozu ji tak bude moci využít k cestám mezi oběma městy dalších téměř 30.000 cestujících na palubách více než 70 přidaných letů. Rozšíření provozu na lince je dalším krokem vedle zavedení nové sezónní linky mezi letištěm O’Hare International Airport (ORD) v Chicagu a Prahou, s plánovaným provozem od 9. května 2020 do 24. října 2020, na kterou American nasadí letadla typu Boeing 787-8 Dreamliner.

American Airlines Boeing 787-8

Lety do Filadelfie bude dopravce jednou denně operovat letadly Airbus A330-200 s 20 sedadly typu Flagship® Business, 21 sedadly v třídě Premium Economy a na palubě je také 206 sedadel v třídě Economy. Vysoce hodnocená třída Premium Economy nabízí větší kožené sedačky v rozestupech 96,5 cm s opěrkou pro nohy, systém volitelné palubní zábavy a větší dotykové obrazovky. Navíc si cestující ve třídě Premium Economy mohou užít  poslech hudby díky sluchátkům s redukcí šumu, obdrží osobní cestovní sadu pro pohodlnější cestu, využijí rozšířenou nabídku jídel a nápojů a získají dvě odbavená zavazadla v ceně letenky.

American Airlines Airbus A330 Premium Economy

Cestující ve třídě Flagship Business se mohou těšit na sedačky sklopitelné do vodorovné polohy, suite s přístupem do uličky vybavené exkluzivním ložním prádlem od společnosti Casper. Mezi další výhody patří menu inspirované známými šéfkuchaři, rovněž sluchátka s redukcí šumu či osobní cestovní sada. Mohou také využít přednostní nástup na palubu a mají dvě odbavená zavazadla v ceně letenky. V hlavní kabině letadla se nachází 50 sedadel z kategorie „Main Cabin Extra“ s až o 12 cm větším prostorem pro nohy. Všichni cestující mohou využít palubní zábavní systém a vysokorychlostní mezinárodní Wi-Fi připojení.

Ze základny společnosti American Airlines ve Filadelfii mohou cestující pokračovat do více než 130 destinací, včetně Los Angeles, Miami, San Franciska, Chicaga, Las Vegas, Orlanda, Cancúnu či letět na Bahamy. Díky krátkým pojezdovým časům po letišti, vylepšeným přestupním prostorům a čtyřem salonkům společnosti American Airlines pod značkou Admirals Club, které jsou rozmístěny po celém letišti, je Filadelfie vynikající volbou pro snadný a efektivní přestup všech cestujících.

American Airlines Airbus A330

Tematicky související články

Leave a Reply