Pilotinfo

Emirates reaguje na rostoucí poptávku cestování v Business a First Class

Přidáno: 26. Červenec 2021Autor:

Letecká společnost Emirates reaguje na výrazně zvýšenou poptávku ve vyšších cestovních třídách. Je to jeden z nových trendů, který provází leteckou dopravu po oživení leteckého provozu v době uvolnění části restrikcí spojených s COVID 19. Emirates tak mimo jiného znovu otevřela salonek First Class v hale B na Mezinárodním letišti v Dubaji. Tímto krokem reaguje na rostoucím objem zákazníků, kteří cestují přes Dubaj. Tento trend souvisí s implementací nových protokolů a s uvolňováním restrikcí na dalších trzích po celém světě, který se otevírá mezinárodnímu cestování.

Emirates bude také nadále pokračovat v provozu salónku Business Class v hale B, který je otevřen od července 2020 pro cestující z First Class a Business Class a je také přístupný členům věrnostního programu Skywards s tímto oprávněním.

večeře první třída Emirates Boeing 777

Díky zavedení kompletního souboru bezpečnostních a biometrických protokolů mohou zákazníci Emirates využít celou řadu služeb, které salónek First Class nabízí. Jedná se například o bezplatné pleťové ošetření v lázních Timeless Spa, služby v Shoeshine by Mr Cobber, dále mohou zákazníci ochutnat čtyři ročníky šampaňského v baru Moët & Chandon, k dispozici jsou také speciální nabídky v maloobchodě s luxusním vínem a lihovinami LE Clos a limitované edice čajové směsi Dilmah Tea.

Salónek First Class také nabízí prostorné posezení, kde se mohou cestující občerstvit, relaxační zóny a další společenské prostory. Kromě širokého výběru kvalitních vín, lihovin a koktejlů si mohou zákazníci Emirates First Class vychutnat také zcela nové menu, které se skládá z více než 55 pokrmů, které byly vytvořeny pod dohledem šéfkuchařů Emirates Flight Catering.

Emirates Business Class salónek letiště Dubaj

Nejnovější nabídka salónku First Class odráží nejen aktuální trendy ve stravování, ale bere v potaz také zpětnou vazbu svých zákazníků. Stejně tak společnost Emirates nabízí svým cestujícím další lahodné veganské, bezlepkové a další pokrmy, které tak doplňují kulinářské speciality jako jsou wagyu hamburger na grilu, 72 hodin dušená hovězí žebra, terina z foie gras, svíčková Black Angus a tradiční snídaně z emirátů.

Protože je salónek k dispozici zákazníkům, kteří létají z různých časových pásem, nabízí své služby nepřetržitě, například v podobě celodenních snídaní a obědů. V nabídce je také bohatý výběr osvěžujících zmrzlin a moktejlů.

Znovuotevření Emirates First Class Lounge je zatím nejnovějším krokem, který společnost v rámci programu bezpečné obnovy svých pozemních služeb pro své zákazníky, zahájený v minulém roce, uskutečnila. V rámci Emirates First Class Lounge je obnovena také bezplatná služba Chauffeur-drive v 70 městech a obnovení provozu Emirates salónků v Dubaji, Káhiře, New Yorku (JFK), Manchesteru, Bostonu, Miláně a Los Angeles.

Airbus A380 First Class Emirates

Tematicky související články

Leave a Reply

Prodej letadel
Prodej letadel Cessna a Maule, prodej leteckých motorů Lycoming a náhradních dílů s nízkými cenami.