Pilotinfo

Ryanair uvádí novou linku z Brna

Přidáno: 01. Listopad 2010Autor:

Ryanair, populární evropský letecký dopravce dnes uvádí prvním letem dlouho novou pravidelnou linku z Brna do Milána. Nové spojení mezi letištěm Brno Tuřany a Milánem Bergamo bude provozováno třikrát týdně a to každé pondělí, středu a sobotu, čímž nabídne českým cestujícím kromě oblíbených prodloužených víkendů také novou možnost cestování v období nadcházejících zimních prázdnin.

Nádherné hory v okolí Bergama reprezentují nejlépe vybavená lyžařská střediska v regionu Lombardie. Mnoho z nich je z letiště Bergamo snadno dostupných, včetně Cantoniera della Presolana, Colere, Monte Pora a Foppolo s celkem více než 400km svahů pro všechny fanoušky zimních sportů od začátečníků až po zkušené lyžaře a snowboardisty.

Miláno je srdcem italské ekonomiky, centrem akciového trhu a obchodu. Miláno je po Římu druhým největším městem Itálie. Najdete zde moderní životní styl, který se mísí s kulturní a historickou tradicí této metropole. V Miláně najdete všechny světské radosti a nemůžete ani vynechat nákupy ve značkových obchodech. Město je navíc plné historie, kde najdete jednu z největších staveb svého druhu na světě, katedrálu Duomo. Všechna atraktivní místa, která můžete navštívit jsou koncentrovaná v centru mezi dvěma katedrálami Duomo a Castello Sforzesco. Miláno je fascinující město plné architektury a kultury.

Henrike Schmidt, Ryanair’s Sales & Marketing Manager pro Českou republiku říká:
„Je mi potěšením uvést dnes tento inaugurační let do/z Brna a nabídnout tak českým cestujícím další nabídku nejlevnější letů společnosti Ryanair s garancí celkové ceny bez dalších příplatků za taxy, či palivo. Vezmeme-li v úvahu, že Německo a Rakousko zavádí nové letištní poplatky, ačkoli je evidentní jaký destruktivní vliv tento akt měl na cestovní ruch v sousedních zemích, např. v Nizozemsku, Ryanair považuje za důležité na toto poukázat při příležitosti nového leteckého spojení a dát tak najevo směr rozvoje v zemích, kde tyto zbytečné a hloupé poplatky nebudou bránit rozvoji cestovního ruchu a ohrožovat pracovní místa v tomto oboru”

Při příležitosti uvedení nové linky a další expanzi destinací z Brna společnost Ryanair nabídla cestujícím možnost speciálních letenek za 6 Eur do vybraných destinací v Evropě pro cesty v prosinci 2010 až do ledna 2011. Tyto letenky budou k dispozici v omezeném čase na stránkách společnosti www.ryanair.com a to od 2. listopadu do 4. listopadu 2010. Tímto tedy společnost vyzývá všechny, kteří chtějí vyzkoušet servis a pohodlí leteckého spojení za skvělou cenu, aby si nezapomněli letenky zakoupit včas!

Ryanair je světově oblíbeným nízkonákladovým dopravcem se 44 bázemi a více než 1200 v 27 zemích, spojujících 160 destinací. Ryanair operuje s flotilou 254 nových Boeingů 737-800 s aktuální objednávkou 60 nových letounů, které budou společnosti dodány v následujících dvou letech. Tým společnosti Ryanair čítá více než 8000 zaměstnanců a přepraví ročně 73.5 milonů cestujících.

Štítky:

Tematicky související články

Leave a Reply

Prodej letadel
Prodej letadel Cessna a Maule, prodej leteckých motorů Lycoming a náhradních dílů s nízkými cenami.