Pilotinfo

Emirates spustila Airport Maps pro snadnější orientaci v letištních terminálech

Přidáno: 18. Listopad 2019Autor:

Společnost Emirates spustila ve své aplikaci novou funkci, která zákazníkům umožní bezproblémovou orientaci po vybraných, významných světových letištích. Aplikace přes Bluetooth a wifi detekuje polohu uživatele a spustí navigaci přes všechny kontaktní body letiště včetně odbavovacích pultů, salónků Emirates, obchodů, restaurací nebo bankomatů na letišti.

Emirates Airport Maps

Aplikace Emirates funguje v 19 jazycích a v současné době má 1,5 milionu aktivních uživatelů měsíčně. Zákazníkům umožňuje vyhledávat, rezervovat a spravovat své lety i účty věrnostního programu Emirates Skywards.

Nová funkce mapuje základnu Emirates, tedy Terminál 3 Mezinárodního letiště v Dubaji, a nabízí také navigaci po hlavních letištích v letecké síti Emirates: letiště Heathrow a Gatwick v Londýně a Mezinárodní letiště v Hong Kongu.

Mezinárodním letištěm v Dubaji každoročně prochází 90 milionů cestujících, proto bude nová navigace v mobilní aplikaci Emirates pro zákazníky výrazným vylepšením a poskytne jim pohodlnou orientaci a kvalitní zážitek z cesty.

Dubaj letiště Emirates

 

V loňském roce společnost Emirates doplnila svou mobilní aplikaci o hudební prvek. Uživatelé aplikace dostali možnost si před odletem vytvořit své vlastní seznamy písní, které mohou na palubě synchronizovat s televizí u svého sedadla a poslouchat tak za letu svou oblíbenou hudbu.

Emirates také loni uvedla jako novinku na svých webových stránkách realistický 3D model, který představuje v 360° interiér všech letových tříd v letadlech Emirates A380 a Boeing 777.

Aplikace Emirates je k dispozici zdarma pro iOS a Android.

Tematicky související články

Leave a Reply