Pilotinfo

Emirates vylepšil své bezkontaktní samoobslužné kiosky

Přidáno: 04. Únor 2021Autor:

Samoobslužné a odbavovací kiosky společnosti Emirates, které byly představeny v září loňského roku, nyní nově nabízejí bezdotykové ovládání a přispívají tak k vylepšení komfortu pro pasažéry cestující z Dubaje.

Celkem 32 kiosků na odkládání zavazadel a 16 pro samoobslužné odbavení lze nyní ovládat pouze za pomoci mobilního telefonu a bez nutnosti dotýkání se obrazovek, což napomáhá k zajištění bezpečného a pohodlného pohybu na letišti. Prostřednictvím kiosků se cestující mohou sami odbavit, obdrží palubní lístek, mohou si vybrat sedadla a odevzdat svá zavazadla. Nově zde mohou také provádět platby za doplňkové služby jako je například navýšení počtu zavazadel.

Samoobslužné a odbavovací kiosky Emirates 1

Tato samoobslužná zařízení jsou umístěna v odbavovacím prostoru Economy Terminálu 3 a doplňují přepážky obsluhované zaměstnanci Emirates, tak aby si zákazníci společnosti mohli co nejvíce zkrátit dobu čekání v těch nejvytíženějších časových úsecích na letišti. Službu mohou nyní využívat zákazníci cestující do všech destinací s výjimkou USA, Kanady, Číny, Indie a Hongkongu, které vyžadují dodatečné požadavky ze stran vyjmenovaných zemí. Další kiosky by se měly objevit v odbavovacím prostoru First a Business Class.

Emirates nabízí svým zákazníkům také další chytrá řešení usnadňující bezkontaktní cestování. Cestující mohou využít nový způsob propojené biometrické kontroly pro rychlý přesun přes letiště. Díky novým biometrickým technologiím skenující obličej, které společnost využívá, se mohou zákazníci samostatně odbavit před odletem, vyplnit imigrační formality, vstoupit do salonku Emirates a nastoupit na svůj let.

Samoobslužné a odbavovací kiosky Emirates 2

Také na palubě letadla jsou k dispozici služby, které mohou být využity bezkontaktně. Z palubní nabídky, která je dostupná v aplikaci Emirates, si mohou cestující vybrat pohodlně prostřednictvím vlastních elektronických zařízení v online i offline režimu, nebo prostřednictvím Wi-fi připojení bez nutnosti zakoupení si Wi-fi balíčku.

Samoobslužné a odbavovací kiosky Emirates 3

Tematicky související články

Leave a Reply