Pilotinfo

Emirates SkyCargo spustila službu pro rychlou přepravu leteckých náhradních dílů

Přidáno: 24. Duben 2018Autor:

Emirates SkyCargo, největší letecký nákladní přepravce na světě, představila Emirates AOG, svou novou službu pro rychlou přepravu leteckých náhradních dílů po celém světě.

Emirates AOG je řešením pro globální letecký průmysl. Je navrženo tak, aby reagovalo na potřeby leteckých společností, které chtějí odstavená letadla rychlým dodáním potřebných součástek opravit a dostat zpět do provozu. Hlavním cílem Emirates AOG je přeprava dílů nejrychlejším možným leteckým spojením, aniž by došlo k poškození kvality během manipulace se zásilkou.

Každý den jsou náhradní díly expedovány napříč celý světem, aby pomohly v opravě letadel, která musela být odstavena kvůli technickým důvodům či nedostupnosti správného dílu. Jakékoliv odstavení letadla může mít kromě finančních také reputační dopady, a proto je rychlé dodání požadovaného dílu naprosto klíčové pro každou leteckou společnost.

Emirates_SkyCargo_AOG Emirates_SkyCargo_'Must_Go'_balicek

Nové řešení nabízí zkrácené časy pro přijetí nákladu v místě výchozí destinace, a to pouze 4 hodiny před plánovaným odletem pro zásilky s hmotností do 100 kilogramů. V cílové destinaci se jedná o maximálně 2,5 hodiny expedice nákladu od momentu příletu letadla, přičemž je možné v průběhu celé cesty zásilku sledovat.

Součástí nového řešení je také balíček „Must Go“ určený k hromadnému nakládání s menšími zásilkami AOG. Balíček v tradiční červené barvě upozorňuje personál Emirates na naléhavou povahu zásilky, což zaručuje přednostní manipulaci nejen během přepravy, ale i během zacházení se zásilkou přímo na letišti.

„Emirates SkyCargo se snaží neustále zlepšovat úroveň svých služeb a zavádí nové produkty, které reagují na požadavky našich zákazníků,“ řekl Nabil Sultan, Senior Vice President Emirates Divisional Cargo.  Také dodal: „Emirates AOG staví na řadě silných stránek, jako jsou rozsáhlá síť až 155 destinací napříč 6 kontinenty, frekvence spojení i zkušenosti s přepravou leteckého nákladu společnosti Emirates. Emirates AOG zajišťuje svým zákazníkům rychlou, efektivní a spolehlivou službu přepravy leteckých dílů, díky které pak letadla mohou do provozu.“

Emirates SkyCargo

Tematicky související články

Leave a Reply