Pilotinfo

Emirates bezplatně navyšuje zavazadlové limity v rámci letů do Afriky

Přidáno: 05. Srpen 2021Autor:

Letecká společnost Emirates nabízí zákazníkům, kteří se chystají na cesty do a z Afriky bezplatné navýšení zavazadlového limitu, cestující tak mají jedinečnou možnost sbalit si s sebou extra zavazadlo navíc. Nabídka se týká letenek zarezervovaných od 9. srpna 2021 a dále. Cestující ve First Class a Business Class, na kterékoliv lince mířící do afrických destinací, si mohou bezplatně odbavit zavazadlo až do hmotnosti 64 kg (dva kusy s maximální hmotností 32 kg), bez ohledu na to odkud a kam cestují.

Zákazníci v Economy Class, kteří cestují v rámci tarifů Saver, Flex a Flex Plus si mohou odbavit zavazadla až do hmotnosti 46 kg (dva kusy s maximální hmotností 23 kg), ti kteří využívají tarif Special si mohou odbavit jedno zavazadlo do 23 kg zcela zdarma.

Emirates odbavení zavazadel

Aktuálně Emirates provozuje v rámci Afriky lety do Abidžanu, Akkry, Addis Abeby, Káhiry, Casablancy, Conakry, Dakaru, Dar Es Salaamu, Harare, Johannesburgu (bez zpátečního letu), Chartúmu, Luandy, Nairobi a Tunisu.

Emirates bezpečným způsobem postupně obnovuje svoji globální síť. V současné době nabízí lety do více než 120 destinací, celkově společnost obnovila téměř 90 % ze své sítě před pandemií. Zákazníci Emirates tak mohou s přestupem v Dubaji pohodlně cestovat do Severní a Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, Asie, na Blízký východ i do destinací v Tichém oceánu.

Tematicky související články

Leave a Reply